Київрада відкрилася зі зламаною системою голосування

Перед відкриттям засідання Київради частково вийшла з ладу система для голосування в Київраді "Рада-3".

В ніч з 25 на 26 лютого через перепад напруги частково вийшла з ладу система для голосування в Київраді "Рада-3". Зокрема не працює електронне табло виведення результатів голосування.

Про це відкриваючи засідання Київради заявив її секретар Олесь Довгий.

За його словами, саме це стало причиною того, що сесію відкрили на 2 години пізніше ніж планувалося. Водночас Довгий заявив, що технічній службі вдалося полагодити систему за виключенням електронного табло.

Крім того, не працюють мікрофони на робочих місцях депутатів.

На сайті Київради на відміну від Верховної ради не висвітлюються результати голосування по питаннях порядку денного. Єдиний спосіб для журналістів побачити хто як голосує – це електронне табло.

Довгий все одно відкрив перше цього року пленарне засідання Київської міської ради VI скликання. У залі зареєструвалися 94 депутати.

Під час засідання депутати планують розглянути велику кількість питань, серед яких можливе скасування приватизації Житнього та Володимирського ринків, створення тимчасової комісії міськради для вивчення ситуації навколо книгарні "Сяйво", припинення будівництва на вул. Гончара, 17-23, затвердження схеми розміщення зовнішньої реклами і створення ще одного комунального підприємства.

Також відповідно до порядку денного засідання, запланована передача і продаж землі як фізичним, так і юридичним особам. Зокрема 26 лютого депутати планують продати ділянку в центрі Києва главі Національного банку України Володимиру Стельмаху.

Нагадаємо, дату першого цього року пленарного засідання Київради переносили чотири рази - спочатку депутати планували зібратися 4 лютого, потім вирішили продовжити канікули до 18 лютого. Однак згодом було прийнято рішення про перенесення засідання на 25 лютого. Пізніше, після того, як стало відомо, що цього дня відбудеться інавгурація Януковича, початок засідання було перенесено з 10:00 на 12:00.

Читайте також:

Київрада перенесла засідання, щоб не заважати Януковичу

У Раді готують дострокові вибори мера Києва

Під Київрадою пікетувальники вимагають відмінити приватизацію двох ринків

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: