Київрада звільнила скандального радника Черновецького

Депутати міськради звільнили Казбека Бектурсунова, якого раніше підозрювали в розбещенні неповнолітньої.

Депутати Київської міської ради рекомендували меру Києва Леоніду Черновецькому звільнити Казбека Бектурсунова з посади радника з питань інформаційної політики.

За це рішення проголосували 62 депутати.

Київрада також порекомендувала міському голові у подальшому заборонити радникам з питань інформаційної політики надавати комунальним ЗМІ будь-які вказівки та рекомендації, чи іншим чином втручатися в їх роботу.

Також Київрада своїм рішенням створила тимчасову контрольну комісію і доручила їй перевірити факти відключення прямої трансляції засідання сесії Київради 2 квітня 2009 року.

Зазначимо, що тоді трансляцію сесії Київради було перервано показом прес-конференції з нагоди річниці "Посольства Божого".

Депутати вирішили доручили Постійній комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв’язків та інформаційної політики розглянути результати цієї перевірки та доповісти щодо неї на наступному засіданні сесії Київради.

Крім того, депутати Київради доручили керівнику комунального підприємства "Телекомпанія "Київ" до 1 червня цього року забезпечити створення та трансляцію телепередачі "Час депутата" на зразок існуючої "Година з мером".

Передачу запропонували створити за рахунок вільного ефірного часу та встановити, що триватиме вона 30 хвилин і транслюватиметься один раз на тиждень.

Нагадаємо, 4 лютого 2009 року проти Бектурсунова міліція порушила кримінальну справу за розбещення неповнолітньої.

Тоді головний редактор одного з українських Інтернет-видань спільно зі студенткою київського вузу вимагали у Бектурсунова чверть мільйона доларів за нерозголошення подробиць його інтимного життя.

Читайте також:

Міліція перевіряє, чи розбещував радник Черновецького неповнолітню

Секс-шантаж радника Черновецького: нові подробиці

Київські лікарні здаватимуть в оренду

Черновецький: ВР хоче відправити мене в психушку. Я буду скаржитися в Ленінград

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: