Київрада звільнить Довгого через тиждень

Для того, щоб зняти Довгого, в Київраді знайшлася потрібна кількість голосів.  Зараз у кулуарах активно обговорюють, хто його замінить. Кандидатів декілька.

Секретар Київради Олесь Довгий вже 14 квітня може втратити свою посаду через конфлікт з главою Київської міськдержадміністрації Олександром Поповим. Для того, щоб зняти Довгого, в залі вже знайшлася потрібна кількість голосів - більше 61. Про це пише газета "Сегодня".

Про те, що звільнення може статися, свідчать різкі заяви впливових регіоналів. "Я навіть не сумніваюся, що Київрада повернеться до цього питання! (про відставку Довгого). І не лише по Довгому, я говорю про усе керівництво (Київради)", - заявляв Попов.

Сам Довгий, за словами депутатів, в понеділок проводив президію дуже хворим. "Він був у джинсах і светрі і навіть сказав, що на лікарняному", - розповіли депутати. У свою чергу Попов, як і обіцяв, провів консультації з усіма фракціями з приводу ситуації в Київраді.

Як неофіційно розповів один з депутатів з промерської більшості, конфлікт почався ще півроку тому. "Коли прийшла "команда професіоналів" Олександра Попова, Олесь Довгий особисто просив усіх його підтримати. Але натомість багато хто попросив вирішити свої питання, причому вони частенько не були пов'язані із землею і власністю, оскільки в нинішній період це невигідні активи. Найчастіше говорили про преференції для свого бізнесу в обмін на голоси за проекти Попова та його людей (але сам Попов на угоди не йшов). Проте, минув час, але питання депутатів ніхто не вирішував. А тому постало законне питання - чому ми повинні йти назустріч", - сказав депутат.

Сам Довгий тримається оптимістично: "Я упевнений, що в Київраді сконцентрований досить потужний професійний кадровий потенціал і серед депутатів багато людей, які могли б обіймати пост не лише секретаря, але й заступників глави КМДА. Що стосується питання про недовіру, якщо буде така необхідність, я завжди готовий поставити його на голосування для того, щоб після цього ми не поверталися до політичних питань, а займалися справою".

Зараз у кулуарах активно обговорюють, хто замінить Довгого. Кандидатів декілька. Відомий боксер Віталій Кличко категорично відмовляється від посади секретаря. Зате своїх людей пропонує ПР - главу фракції в Київраді Олексія Омельяненка і голову комісії з власності Володимира Дейнегу. Омельяненко - глава наглядової ради ВАТ "Трест "Київміськбуд-1", з 2004-го - член наглядової ради АБ "Укргазбанк". Дейнега - власник мережі магазинів одягу "Арго". Правда, самі кандидати поки вважають за краще цю тему не обговорювати.

Нагадаємо, глава КМДА Олександр Попов стверджує, що земельні відчуження, вчинені київською владою за останні роки, досягли 70 млрд грн, а розкрадання зі столичного бюджету склали близько 4 млрд грн.

Попов закликав депутатів змінити керівництво Київради через численні зловживання, але міськрада не підтримала відставку Олеся Довгого.

Читайте також:

Генпрокуратура не буде заводити справи на Черновецького та його команду

Янукович викликав Довгого для "жорсткої" розмови

За Черновецького у киян щодня відбирали 2,5 га землі

Київські чиновники дружно почали постити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: