Київраду пікетують

Близько 20 активістів політичної партії "Велика Україна" пікетують Київську міську раду з вимогою зупинити роздачу земель у столиці.

Близько 20 активістів політичної партії "Велика Україна" пікетують Київську міську раду з вимогою зупинити роздачу земель у столиці.

Київрада
УНІАН
Пікетувальники звинувачують Київраду у дерибані столичної землі
Як передає УНІАН, представники партії намагаються звернути увагу киян на те, що зараз "нечистими на руку людьми розкрадається київська земля". Вони стверджують, що на сьогоднішній сесії Київради депутатська більшість на чолі з Леонідом Черновецьким продовжить "дерибанити" київську землю.

У прес-релізі учасників акції зазначено, що Київрада роздала вже понад 2000 га. Переважно, це зелена зона міста, природно-заповідні території, рекреаційні території на дніпровських островах, охоронні зони Музею народної архітектури та побуту України.

Зазначається, що містобудівна рада вже розглянула цілий перелік ділянок, які планується віддати під забудову котеджів та елітних будинків для народних депутатів України та депутатів Київради: Музей архітектури та побуту "Пирогів", "Конча-Заспа", "Жуків острів", "Острів Ольжин", вул. Гориста, ліси по Столичному шосе тощо.

"Черновецький зі своїми сподвижниками настільки знахабніли, що не соромляться за одну сесію ради роздати навіть по 100-200 га землі на один "житловий кооператив", - наголошується у документі.

"Велика Україна" закликає Київраду не голосувати за дані проекти та безвідповідальну роздачу земні у столиці.

Активісти "Великої України" тримають прапори своєї політичної сили, а також плакат із написом: "За Київ без Черновецького". Крім того, в акції беруть участь близько 100 киян, які не задоволені ситуацією у столиці та забудовою їх дворів.

Натомість, близько 30 представників блоку Леоніда Черновецького висловлюють підтримку діючому меру.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: