Київська мерія запевнила, що пільговики їздимуть у метро безкоштовно

У мерії пояснили, що безкоштовний проїзд для пенсіонерів та інвалідів у київському метрополітені скасовано не буде.

Безкоштовний проїзд для пенсіонерів та інвалідів у київському метрополітені скасовано не буде. Про це сказав заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

Ветерани праці України, діти війни, інваліди по зору та з ураженням опорно-рухового апарату I, II груп та особи, що їх супроводжують, користуються безкоштовним проїздом у метрополітені. Згідно з діючим законодавстваом надання цих пільг фінансується за рахунок державного бюджету.

Крамаренко зазначив, що безкоштовний проїзд інших категорій громадян дотувався з міського бюджету відповідно до рішення Київської міської ради від 30 вересня 2008 року № 377/377, стосовно безоплатного проїзду пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених.

Це рішення дійсно втратило чинність згідно з іншим рішенням Київради від 30 грудня 2010 року № 573/5385 "Про бюджет міста Києва на 2011 рік".

Як пояснив чиновник, його скасування жодним чином не вплине на можливість громадян зазначених вище категорій безкоштовно користуватись метрополітеном.

"Це суто технічний момент, адже у рішенні Київради від 2008 року не було прописано чіткого механізму відшкодування пільг на проїзд. Зараз ми відпрацьовуємо ці механізми, відповідний проект рішення вже підготовлений і буде винесений на розгляд Київради на найближчу сесію, що відбудеться 3 лютого", - зауважив заступник голови КМДА.

При цьому Крамаренко запевнив, що до затвердження удосконаленого механізму надання пільг на проїзд, соціально незахищені кияни так само зможуть безкоштовно користуватись метро за посвідченнями.

Нагадаємо, відсьогодні в київському метро скоротять кількість пільговиків.

Читайте також:

Київ візьме мільярдний кредит на метро

У 2011 році Київ витратить 5 мільярдів на метро, мости і житло

У метро Харкова встановили лавки по 8 тисяч доларів кожна

ВідеоКиївська мерія запевнила, що пільговики їздимуть у метро безкоштовно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: