Київська НУ не вірить Партії регіонів

Фракція "Нашої України" в Київраді відкидає можливість співробітництва з Партією регіонів.

Леонід Черновецький
УНІАН
Леоніда Черновецького все ще хочуть звільнити.
Фракція блоку "Наша Україна” у Київській міській раді не піде на жодні кулуарні домовленості з Партією регіонів і вважає рішення нового парламенту про перевибори київського мера єдиним ефективним шляхом зміни столичної влади та усунення Леоніда Черновецького з посади мера.
 
Про це йдеться у заяві, переданій УНІАН прес-службою фракції у зв’язку із інформацією про спільне подання депутатів від Партії регіонів та БЮТ щодо проведення позачергової сесії Київради та заявами лідера столичних "регіоналів" Василя Горбаля про переговори між цими двома силами про спільного кандидата на посаду секретаря Київради. 

Київські "нашоукраїнці" застерегли усі політичні сили від угод з ПР, яка, на їх думку, не дотримується своїх слів і не зважає на підписи своїх лідерів під документами. "Саме Партія регіонів грубо порушила підписаний Віктором Януковичем Універсал національної єдності, саме ця партія цинічно скуповувала голоси депутатів у Верховній раді. Нині ця "купівля” почалася і у стінах Київради”, - йдеться у заяві. 

На думку столичної "Нашої України”, Партія регіонів прагне взяти під контроль всі органи столичної влади, а свої справжні наміри замаскувати піар-шоу під назвою "позачергова сесія Київради”. 

При цьому автори заяви вказують, що “керівник фракції БЮТ у Київраді Тетяна Меліхова підтвердила, що в нинішній корумпованій Київраді більшість - у Черновецького, а тому зібрати кворум для прийняття рішень – нереально”. Це значить, що всі гучні заяви Партії регіонів про "соціальні ініціативи”, "зняття Олеся Довгого з посади секретаря Київради” та "підтримку кандидатури від БЮТ” є звичайнісіньким блефом, впевнені “нашоукраїнці”. 

“Перед виборами Партія регіонів прагне дистанціюватися від скомпрометованого мера, але принципово не хоче усувати від влади Леоніда Черновецького, більше того, "регіонали" заявляють про можливість його підтримки на наступних виборах мера”, наголошується в заяві. 

Автори документа нагадують, що лідер блоку "Наша Україна – Народна самооборона” Юрій Луценко гарантував, що питання перевиборів Київського міського голови буде негайно поставлено у новій Верховній раді. 

"Наша Україна” докладе для цього всіх зусиль і закликає демократичні сили зробити все спочатку для перемоги на парламентських виборах, а потім – і для якнайшвидшого прийняття відповідних рішень нової Верховної ради та переобрання Леоніда Черновецького з поста мера столиці”, - йдеться в заяві фракції "Наша Україна” в Київській міській раді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: