Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київська поліція видворила з України двох грузинських кримінальних авторитетів

Обидва чоловіки незаконно перебували в країні.

Георгій Чантурій «Гія»
Департамент комунікації Нацполіції України
Поліція протягом минулої доби видворила з території України двох кримінальних "авторитетів" із Грузії.

Про це заявив голова Нацполіції Сергій Князєв, повідомили у Департаменті комунікації відомства.

Так, першим видвореним кримінальником є 39-річний громадянин Грузії Георгій Джемалович Чантурій, відомий у кримінальних колах як "Гія". Чоловік відсидів у в'язниці 12 років за вчинення тяжких злочинів.

"Відомо, що чоловік був у виправній колонії "смотрящим" і мав значний вплив на криміногенну ситуацію далеко за її стінами. Підтримує та пропагує серед представників криміналітету, особливо молоді, "злодійські традиції" та систематично скоює тяжкі та інші злочини. Останнім часом намагався налагодити постачання наркотиків та спиртних напоїв на територію однієї з обласних виправних колоній", - додали у відділі комунікації поліції Київської області, зауваживши, що чоловік протягом 20 років незаконно перебував на території України.

До того ж наголошується, що під час доправлення чоловіка до Державної міграційної служби, його адвокат перешкоджав співробітнику поліції та завдав йому тілесні ушкодження.

Черай Тенгіз «Тенго Гальський»
Департамент комунікації Нацполіції України

За словами Князєва, ще одним видвореним з України "злодієм у законі" є 34-річний Тенгіз Чарая з Грузії, відомий у кримінальних колах як "Тенго Гальський". Чоловік був засуджений Тбіліським судом до 11 років позбавлення волі. У грудні минулого року столичні правоохоронці вже видворяли його з України, проте чоловік незаконно повернувся до Києва.

"Тут намагався продовжити свою злочинну кар'єру. Однак на заваді цьому стали працівники карного розшуку. Іноземця змусили залишити межі нашої країни", - підсумував очільник Нацполіції.

Нагадаємо, раніше в Одесі серед ночі розстріляли ймовірного родича "злодія в законі". Розглядається кілька версій події, в тому числі замовне вбивство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції