Київська прокуратура пообіцяла залишити воду в лікарнях

Столична прокуратура обіцяє вжити максимум заходів у разі, якщо у вівторок буде відключено водопостачання в київських лікарнях.

Столична прокуратура обіцяє вжити максимум заходів, використовуючи покладені на неї повноваження, в разі, якщо у вівторок буде відключено водопостачання в київських лікарнях.

Про це заявив прокурор м. Києва Євген Блажівський.

За його словами, такі дії "це є прямим порушенням закону. Не можна відключати від водопостачання заклади охорони здоров’я".

При цьому він висловив впевненість, що таких дій з боку відповідних структур не станеться.

Блажівський також нагадав, що наприкінці минулого тижня Київська прокуратура офіційно вже попередила "Київенерго" та водоканал про те, що відключати заклади охорони здоров’я законом категорично заборонено.

Водночас, в окремих столичних лікарнях лікарі занепокоєні через можливість відключення водопостачання і радять родичам хворих запасатися водою.

22 січня "Київенерго" заявило про початок відключення найбільших боржників за теплову та електричну енергію.

23 січня енергетична компанія також офіційно попередила керівництво ВАТ АК "Київводоконал" про припинення електропостачання з 10.00 27 січня.

За даними “Київенерго”, борг ВАТ "АК "Київводоканалу" на кінець 2008 року становив 412, 392 млн. грн. За перші тижні нового року компанією спожито електроенергії на загальну суму 19 млн. грн., при цьому сплачено лише 1 млн. грн., що становить 5%.

Читайте також:
З 27 січня Київ залишиться без води
У Києві почали відключати світло та тепло лікарням і школам
Прокуратура заборонила відключати Київ від води і тепла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: