Київська суддя відмовилась судити Януковича за заперечення Голодомору

Суддя Печерського суду, яка розглядала позов рухівця Володимира Волосюка до глави держави, взяла самовідвід.

Суддя Печерського районного суду Києва, яка розглядала позов щодо заперечення президентом Віктором Януковичем Голодомору як геноциду українців, узяла самовідвід. Відповідне рішення було оприлюднене на судовому засіданні 27 липня.

У ході засідання представник позивача Андрій Мохник виступив з клопотанням про відвід судді Світлани Волкової через неповноту ведення журналу судових засідань у цій справі. Суд відхилив це клопотання, проте у зв'язку з неодноразовими заявами про відвід судді, Світлана Волкова заявила про самовідвід.

Нагадаємо, член Народного руху Володимир Волосюк подав до суду на президента Віктора Януковича через резонансну заяву глави держави про заперечення Голодомору як геноциду українського народу. Позивач попросив суд зобов’язати президента вибачитись публічно перед ним та українським народом.

У своїй позовній заяві Волосюк наголошує, що глава держави, заявивши 27 квітня у Страсбурзі про заперечення Голодомору як геноциду українського народу, зганьбив честь і гідність позивача і вчинив акт наруги над знищеними мільйонами людей.

Читайте також:

Янукович не прийшов до суду в справі про заперечення Голодомору

Депутати не схотіли позбавити Голодомор статусу геноциду

Рухівцю, який судиться з Януковичем, погрожували розправою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: