Київська вчителька запропонувала інтегрувати музику у шкільні уроки

Триває відбір національної премії Global Teacher Prize Ukraine.

Учителька київської школи Леся Прилатова стала учасником національної премії Global Teacher Prize Ukraine. Вона інтегрує музику у шкільні уроки і пропонує її досвід запровадити у школах, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Творчі дисципліни у початковій школі - живопис, рукоділля та музику – Прилатова запропонувала поєднати в один нерозривний блок – мандрівку від заняття до заняття.

ВідеоУчитель на мільйон: киянка Леся пробуджує дитячі таланти за допомогою музики

Своїм авторським методом навчання Леся хоче поділитися з колегами. Вона надіслала заявку на участь у Національній премії Global Teacher Prize Ukraine. Готова виборювати перемогу і на світовому змаганні учителів з призом у мільйон доларів.

Прилатова каже, що якщо виграє мільйон доларів, то створить школу мистецтв, де буде поєднувати непоєднуване – наприклад, математику і музику.

2014-го року арабський мільярдер Сані Варки заснував премію Global Teacher Prize. Відтоді щороку найкращий вчитель планети, автор найінноваційнішої, найефективнішої, нестандартної методики навчання, отримує від Varkey Foundation мільйон доларів. В десятках країн у всьому світі – від Португалії до Грузії, від Марокко до Чилі – відбувається своя національна версія Global Teacher Prizе. 2017-го найкращого вчителя вперше оберуть і в Україні. 

Нагадаємо, команда громадської спілки "Освіторія" запроcила ведучу "1+1" Наталію Мосейчук стати куратором національної премії Global Teacher Prize Ukraine та увійти до складу жюрі.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян

Залиште свій коментар