Київська вчителька запропонувала інтегрувати музику у шкільні уроки

Триває відбір національної премії Global Teacher Prize Ukraine.

Учителька київської школи Леся Прилатова стала учасником національної премії Global Teacher Prize Ukraine. Вона інтегрує музику у шкільні уроки і пропонує її досвід запровадити у школах, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Творчі дисципліни у початковій школі - живопис, рукоділля та музику – Прилатова запропонувала поєднати в один нерозривний блок – мандрівку від заняття до заняття.

ВідеоУчитель на мільйон: киянка Леся пробуджує дитячі таланти за допомогою музики

Своїм авторським методом навчання Леся хоче поділитися з колегами. Вона надіслала заявку на участь у Національній премії Global Teacher Prize Ukraine. Готова виборювати перемогу і на світовому змаганні учителів з призом у мільйон доларів.

Прилатова каже, що якщо виграє мільйон доларів, то створить школу мистецтв, де буде поєднувати непоєднуване – наприклад, математику і музику.

2014-го року арабський мільярдер Сані Варки заснував премію Global Teacher Prize. Відтоді щороку найкращий вчитель планети, автор найінноваційнішої, найефективнішої, нестандартної методики навчання, отримує від Varkey Foundation мільйон доларів. В десятках країн у всьому світі – від Португалії до Грузії, від Марокко до Чилі – відбувається своя національна версія Global Teacher Prizе. 2017-го найкращого вчителя вперше оберуть і в Україні. 

Нагадаємо, команда громадської спілки "Освіторія" запроcила ведучу "1+1" Наталію Мосейчук стати куратором національної премії Global Teacher Prize Ukraine та увійти до складу жюрі.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: