Київська влада буде відроджувати російськомовні школи й дитсадки

У КМДА повідомили, що в столиці росте кількість батьків, які бажають, щоб їх діти навчалися російською мовою.

З наступного навчального року в столиці буде більше російськомовних дитсадків і шкіл. Про це повідомила начальник Головного управління освіти і науки КМДА Віра Горюнова.

Як зазначила Горюнова, це пов'язано з тим, що в Києві росте кількість батьків, які бажають, щоб їх діти навчалися російською мовою.

"Відкриватимуться і дитячі садки російськомовні, і школи російськомовні, тому що в місті збільшується кількість бізнесу і представників інших країн, які не знають української мови, для них ми відкриваємо в першу чергу ... Ну, і для всіх, хто бажає навчатися російською мовою", - пояснила вона.

Також чиновниця підкреслила, що це не відбуватиметься за рахунок скорочення кількості україномовних навчальних закладів. Формувати російськомовні школи і дитячі садки будуть відповідно до поданих заявок. Так, при україномовних дитячих садках відкриватимуть російськомовні групи.

"Якщо набирається група батьків, які хочуть проводити навчання російською мовою, відкривається група в дитячому садку. Це не означає, що ми одні закриватимемо, а інші відкриватимемо", - заявила Горюнова.

За її даними, нині в Києві немає жодного російськомовного дитячого садка і лише 8 шкіл (7 тисяч дітей) навчаються російською мовою.

Читайте також:

ЄС: російська мова в Україні захисту не потребує

Одеський даїшник на питання українською: "Нє понімаю тєлячью мову" (відео)

На Луганщині люди оголосили голодування через закриття української школи

ПР: Янукович завжди розмовляє українською мовою, це знак для всіх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: