Київська влада дозволила мешканцям міста відпочивати всього в 40 місцях

У місцях відпочинку встановлені стільці, столики, ігрові майданчики та контейнери для сміття.

Влада Києва облаштувала 40 зон відпочинку у міських та приміських лісопаркових господарствах столиці для зручності відпочинку під час травневих свят.

Загалом 2009 року вдалося підготувати територію, площею на 5 тисяч гектарів більше, аніж 2008-го.

Зокрема, зони відпочинку облаштували лісопарковими меблями: стільцями, столиками, хижками та контейнерами для сміття. За словами робітників КО "Київзеленбуд", там, де є можливість, з’явилися ігрові майданчики.

За словами заступника директора КО "Київзеленбуд" Олега Лукаша, зони відпочинку розташовані в межах максимального доступу городян: вздовж вулиць, що безпосередньо межують з лісом, автомобільних доріг, що ведуть у Київ.

На облаштування однієї такої зони відпочинку влада столиці повинна виділити з міського бюджету від 7 до 10 тисяч гривень, в залежності від її розмірів та меблів. Кошти також виділяються на утримання зони у належному стані.

Зони масового відпочинку в Києві влада розширює щороку . Наразі продовжується розробка програми створення буферних парків у лісництві.

Нагадаємо, 27 квітня Головне управління по контролю над благоустроєм КМДА планує підготувати до літнього сезону 12 пляжів та 35 зон відпочинку біля столичних водойм.

29 квітня в. о. київського міського голови Анатолій Голубченко заявив, що з травня по вересень 2009 року в'їзд автомобілів на територію лісопаркових господарств столиці буде заборонений.

Таке рішення столична влада прийняла, аби уберегти ліси від пожеж.

Читайте також:

Замість Туреччини і Єгипту українці все частіше обирають Крим

На травневі свята українців не будуть пускати в ліси

Відпочинок у київських лісах зроблять платним

В донецьких парках навала отруйних кліщів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: