Київська влада хоче обмежити святкування річниці УПА (відео)

Влада Києва звернулась до Окружного адміністративного суду столиці з проханням обмежити проведення акцій в центрі Києва 14 жовтня з нагоди відзначення 66-ї річниці Української повстанської армії.

Дискусії про роль УПА в українській історії досі не вщухають. Більше - на відео.

Про це повідомив сьогодні начальник Головного управління з питань внутрішньої політики КМДА Віктор Гончарук.

За його словами, міська влада звернулась до суду сьогодні. Поки що невідомо, на який час буде призначено засідання з цього питання, сказав Гончарук. Водночас він висловив впевненість, що рішення буде прийнято сьогодні.

Річниця УПА
УНІАН
Відзначення річниці УПА в Києві
Гончарук повідомив, що мерія пропонує для уникнення сутичок між представниками політичних сил лівого та правого спрямування "розвести" їх. Зокрема, правим віддати Майдан Незалежності для проведення запланованих заходів, а лівим - Бессарабську площу, неподалік якої знаходиться пам’ятник Леніну.

На переконання столичної влади, Хрещатик має бути вільним від проведення заходів тих чи інших партій та організацій з приводу відзначення річниці УПА.

На 14 жовтня для проведення в центрі Києва запланована низка акцій різних політсил та організацій з нагоди 66-ої річниці УПА.

Так, столична організація Конгресу українських націоналістів організовує святкування річниці УПА на Софійській площі та на території Музею історії України.

Українська народна партія проведе в рамках акції "Ми – українці" ходу центральними вулицями столиці.

У свою чергу ВО "Свобода" на Майдані Незалежності влаштовує святковий концерт з 17.00 до 22.00.

Зі свого боку Комуністична партія України та Ленінська комуністична спілка молоді України оформили заявки на проведення акцій під назвою "Захистимо правду історії".

Комуністи організовують свої заходи біля Київради, на Майдані Незалежності та біля пам’ятника Леніну.

ВідеоДискусії довкола УПА тривають

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: