Київська влада не змогла перейменувати вулицю Мазепи

Для перейменування вулиці Мазепи у Лаврську Комісії Київради з культури не вистачило голосів.

Комісія Київської міськради з культури не змогла ухвалити рішення про перейменування вулиці Івана Мазепи у Лаврську.

На засіданні комісії 7 липня за це рішення проголосували два члени комісії - Михайло Резнікович (Партія регіонів) та Віталій Журавський (фракція Блоку Леоніда Черновецького), проти виступив голова комісії Олександр Бригинець (фракція БЮТ).

Бригинець нагадав, що відповідно до регламенту для прийняття рішення комісією необхідно, щоб за нього проголосували не менше 3 депутатів, оскільки всього до складу комісії входять 5 депутатів.

При цьому він повідомив, що більшість табличок з назвою "вулиця Мазепи" зараз зафарбовані і на їх місці з'явилися таблички "вулиця Лаврська".

Він запропонував, відправити матеріали у цій справі до міліції "для відповідного реагування". Комісія підтримала цю пропозицію.

У свою чергу Журавський заявив, що на сесії Київради 9 липня питання про перейменування вулиці Івана Мазепи у вулицю Лаврську все одно буде винесений.

Нагадаємо, рішення про перейменування вулиці Січневого повстання на вулицю Івана Мазепи депутати прийняли в жовтні 2007 року. Вулиця Мазепи проходить від Арсенальної площі до площі Героїв Великої Вітчизняної війни.

На початку червня з’явилась інформація, що патріарх РПЦ Кирило звернувся в Київську міську держадміністрацію з проханням перейменувати вулицю Івана Мазепи, на якій розміщена Києво-Печерська лавра, на Лаврську.

Згодом зазначалося, що Патріарх Кирило не звертався до українських властей з таким проханням.

Читайте також:

Новий заступник Черновецького виступив проти перейменування вулиці Мазепи

Вулицю Мазепи в Києві перейменують на прохання Московського патріарха

Патріарх Кирило не просив Київ перейменовувати вулицю Мазепи

ВідеоКиївська влада не змогла перейменувати вулицю Мазепи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: