Київська влада підвищить тарифи та ціни?

За словами опозиціонерів, столична влада може не виконати рішення про мораторій на підвищення ЖКГ тарифів та цін на хліб в 2007 році.

Леонід Черновецький
Леонід Черновецький може підвищити комунальні тарифи та ціни на хліб? (Фото: kmv.gov.ua)

Київська міська рада має намір ввести мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги й ціни на хліб в 2007 році.

Таке рішення Київрада прийняла за основу на сесії у вівторок. Депутати вирішили, що проект рішення буде дороблено і прийнято в цілому на наступній найближчій сесії міськради.

Ініціатором прийняття мораторію стала фракція "Наша Україна" в Київраді. 

Її ж представники сьогодні висловили побоювання щодо того, що міська влада Києва проігнорує мораторій на підвищення тарифів на житлокомунпослуги й ціни на хліб в 2007 році. 

Про це сказано в повідомленні прес-служби "Нашої України" з посиланням на депутата фракції Зоряна Шкіряка.

"Незважаючи на те, що під тиском фракції блоку "Наша Україна" промерська більшість взяла за основу проекти рішень про мораторії на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги й цін на хліб у Києві до кінця поточного року, реальні дії команди мера Л. Черновецького свідчать про те, що столична влада збирається ігнорувати це рішення", - заявив Шкіряк.

З його слів, Київська міська державна адміністрація не відмовляється від своїх планів увести квартплату окремо для кожного будинку й кулуарного проведення експертизи чинних тарифів на жилтлокомунпослуги.

Він вважає, що саме ці фактори можуть спричинити різке підвищення тарифів, а рішення про мораторій, якщо воно буде прийнято Київрадою у цілому, буде під пристойними приводами проігноровано.

Крім того, Шкіряк заявив, що фракція "Наша Україна" підтверджує свій намір блокувати роботу Київради у разі спроб недотримання владою Києва прийнятого мораторію на підвищення цін і тарифів. 

Сьогодні депутати зібралися на своє засідання. В ньому відмовилися брати участь представники опозиційних до столичної влади фракцій БЮТ і Блоку Кличка.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: