Київська влада склала "чорний список" порід собак

Київська державна адміністрація склала список 30-ти потенційно небезпечних порід собак.

Cтоличних собак поділили на добрих і не дуже. КМДА склала список 30-ти потенційно небезпечних порід.

Власники собак йому неабияк здивувалися. На їхню думку, деякі песики туди потрапили невідомо чому.

У кожній країні є так званий "собачий чорний список", де на першому місці завжди бойові породи, стверджують власники чотирилапих друзів. Зазвичай це пітбулі, ротвейлери та бульдоги. Але в українській адаптації до переліку потрапили деякі зовсім добродушні, наприклад фокстер'єри або бернські зененхунди.

"Цей список треба перевіряти і змінювати у відповідності до того,, як представники тієї чи іншої породи поводять себе в нашій країні. Наприклад, шарпеїв спочаткe завозили до нас як бійцівських собак, але вони пішли з цього списку і зараз як декорація", - стверджує киянин, власник собаки.

У столичних парках інспектори пильнують за дотриманням нових правил щодва тижні. Стежать за наявністю повідків та штрафують за неприбрані екскременти. А от до ретельної перевірки списку потенційно небезпечних собак руки поки що не дійшли, обурюються хазяї чотирилапих.

"Хтось подає ці дані і за одиничними випадками заносять собаку до списку- це просто смішно. Ми можемо сфотографувати, як моя собака цілує дитину, і за таким принципом виключити її зі списку потенційно небезпечних", - обурюється киянка.

Зазвичай у нападах псів на людей винні самі ж хазяї тварин. Агресія та неадекватна реакція виникає в разі поганого або несумлінного виховання. Найнебезпечнішими насьогодні є бродяжні собаки, бо не привиті, впевнені хазяї тварин.

Раніше у київському главку міліції повідомили, що власники домашніх тварин, котрі неправильно вигулюють своїх годованців, мають нести кримінальну відповідальність, якщо їх улюбленці нападають на людей.

Нагадаємо, у Києві почали активно штрафувати власників собак за неправильне вигулювання тварин.

Читайте також:

Китайська вівця народила цуценя

На Донеччині ротвейлер загриз чотирирічного хлопчика

У Херсоні влада заборонила собакам гавкати з 22.00 до 8.00

У Єрусалимі собаку засудили до страти через побиття камінням

ВідеоCтоличних собак поділили на добрих і не дуже

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: