Київська влада відкриє Похоронний дім

КМДА запланувала створити щось на зразок "ритуального супермаркету" - в одному місці торгуватимуть всім, пов'язаним зі смертю та похованням.

Київська міська державна адміністрація планує створити Похоронний дім, де будуть об'єднані різні ритуальні служби, розташовано "зали для прощань" і продаватимуть ритуальну атрибутику.

"Нами розробляється пропозиція щодо створення Похоронного дому. Його планується створити на площах споруджуваної адміністративної будівлі на території державного меморіалу "Лук'янівський заповідник", - повідомив начальник Головного управління ритуальних послуг Борис Фролов.

За його словами, уже розробляються умови, на підставі яких можна буде залучити інвесторів для спорудження будівлі. За підрахунками чиновників, для цього знадобиться близько 23 млн гривень.

Фролов додав, що також необхідно 13 млн гривень на цвинтар для тварин, близько 0,5 млн гривень на відновлення транспортного складу з надання ритуальних послуг, приблизно 2,5 млн гривень на безоплатне поховання малозабезпечених людей.

Голова КМДА Олександр Попов у відповідь на це запропонував виділити необхідні кошти з міського бюджету.

"Я так прикинув - це приблизно 40 млн гривень, тому в мене така пропозиція є: ви готуєте пропозиції, проектну документацію, і після першого півріччя, можливо, навіть раніше, ми будемо готові прийняти ваші пропозиції й затвердити їх", - сказав Попов.

Борис Фролдов також повідомив, що на сьогодні в столиці вже організовано ритуальною службою цілодобовий диспетчерський центр з роботи з населенням за телефоном: 486-66-66. Чергові центру надають інформацію про порядок захоронення, ціни на послуги, забезпечують виклик спецтранспорту тощо.

Читайте також:

FEMEN влаштували голий протест на кладовищі

У Києві з'являться приватні кладовища

Похоронним бюро створили кодекс етики

Черновецький безкоштовно ховатиме студентів і пенсіонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: