Київська влада вирішила назвати іменем Бандери вулицю в центрі столиці

Комісія з перейменування Київської міської ради планує перейменувати вулицю Воровського або вулицю Урицького, назви яких мали змінити вже давно.

Комісія з перейменування Київської міської ради планує перейменувати одну із столичних вулиць на честь Степана Бандери.

Як повідомила голова комісії Лідія Пономаренко, таку назву можуть дати вулицям Воровського або Урицького.

"Перейменувати у вулицю Бандери можемо Воровського або Урицького. Вони обидві в центрі, змінити їх радянські назви хотіли давно", - говорить Пономаренко.

Як відомо, появу в Києві вулиці Бандери ініційовано президентом України Віктором Ющенком в Указі "Про вшанування учасників боротьби за незалежність у ХХ столітті".

Згідно з Указом, учасниками боротьби за незалежність у XX столітті визнано діячів Української Центральної Ради, Української Народної Республіки, Західно-Української Народної Республіки, Гетьманату, Організації українських націоналістів, Української повстанської армії тощо.

Ющенко наказав обласним та міським адміністраціям вживати заходи з активізації патріотичного виховання молоді та просвітницької роботи, а також з найменування у населених пунктах вулиць, площ, бульварів, парків та скверів, навчальних закладів та закладів культури на честь визначних учасників боротьби за незалежність України у XX столітті та подій, пов'язаних з українським визвольним рухом XX століття.

Кияни не схвалюють перейменування вулиць. Одні побоюються майбутніх клопотів, а інші не бачать в Бандері героя.

Нагадаємо, міська влада звернулися до президента України Віктора Ющенка з проханням визначити яку площу в Києві перейменувати на честь Народного Руху. Пропонують Московську або Льва Толстого.

Читайте також:

В Києві з’явиться вулиця Степана Бандери

Ющенко визнав вояків ОУН-УПА борцями за незалежність

Ющенко присвоїв Бандері звання Героя України

Партія регіонів: звання Героя для Бандери розколює Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: