Київська влада виселяє музей Тичини заради приміщення

КМДА не виділила музею Тичини грошей для сплати оренди, після чого заклад отримав ордер про примусове виселення.

Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини, який знаходиться на вулиці Терещенківській, 5 у Києві, отримав ордер про примусове виселення з приміщення через несплату оренди у сумі 16 тис. грн.

Водночас відповідні кошти музею не виділила з бюджету міста Київська міська державна адміністрація, повідомляє прес-служба фракції БЮТ у Київській міській раді з посиланням на голову постійної комісії Київради з питань культури і туризму Олександра Бригинця. За його інформацією, відповідні скарги від керівництва музею Тичини надійшли в його комісію.

"Цього разу влада накинула оком на музей-квартиру Павла Тичини. Приміщення у самому центрі столиці площею у 150 кв. м – "хороший вибір". Схоже на те, що комусь з високопосадовців воно просто припало до душі. Бо уявити собі, що з бюджету столиці неможливо виділити 16 тис. гривень, досить важко", - прокоментував ситуацію Бригинець.

Він зазначив, що у бюджеті Києва на 2009 рік відповідні кошти були передбачені.

Бригинець додав, що на найближчому пленарному засіданні Київради ініціює депутатське звернення з вимогою виплатити музею всі кошти, що заборгувала йому КМДА.

"Якщо влада не відреагує на проблему, доведеться звертатись до депутатів усіх фракцій Київради з проханням скинутись по 300 гривень, щоб врятувати меморіальну квартиру відомого поета. Можливо, хоч це об’єднає депутатів міськради", - додав він.

Нагадаємо, без приміщення може залишитися і найстаріше українське видавництво "Дніпро". Офіційна причина - рішення господарського суду міста Києва - за неподовжений договір оренди.

Проте директор видавництва стверджує, що укласти угоду вони й хотіли, але не змогли, оскільки київська влада відмовилася підписувати.

Читайте також:

"Дніпро" викидають на вулицю

Майже всі кияни не довіряють Черновецькому

Київ запроваджує нові правила виділення землі під забудову

Черновецький створить Раду старійшин при столичній мерії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: