Київська влада впорядкує так і не забудовані ділянки

Леонід Черновецький доручив головам райдержадміністрацій упорядкувати земельні ділянки, забудову яких припинила Київська міська рада.


Про це сказано в повідомленні прес-служби Київської міської державної адміністрації, на яке посилається агенція "Українські Новини”.

За повідомленням, голови райадміністрацій повинні забезпечити благоустрій земельних ділянок, прибирання сміття на них.

Черновецький наголосив, що Київрада не має наміру повертати гроші підприємствам, які вже вклали кошти в будівництво на цих ділянках.

Черновецький також не виключає, що недавні погрози на його адресу пов'язані саме з рішенням Київради припинити забудову відповідних земельних ділянок.

Як відомо, 12 липня Київрада скасувала свої рішення про передачу 8 земельних ділянок під будівництво на них житлових будинків й інших об'єктів.

12 липня Київрада також скасувала своє рішення від 2003 року про передачу будівельній компанії "Кроун" земельної ділянки 0,38 га по вулиці Березняківській, 12 у Дніпровському районі для будівництва житлового будинку, де в ніч із 27 на 28 червня відбувся конфлікт між забудовником і мешканцями навколишніх будинків.

Черновецький вважає реальною загрозу своєму життю у зв'язку із дзвінками невідомих на його телефон з погрозами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: