Київське метро спростувало чутки про відключення світла

У метрополітені запевняють, що фінансові негаразди не позначаться на якості перевезень.

Начальник Київського метрополітену Петро Мірошников заявляє, що столичне метро не залишиться без електроенергії, повідомили у прес-службі КМДА.

"Запевняю усіх киян та гостей столиці, які користуються послугами метрополітену, що ми зробимо все можливе, аби фінансові негаразди не позначилися на якості перевезень", - наголосив він.

За словами Мірошникова, одразу після прийняття бюджету Києва на 2009 рік столичний метрополітен почне гасити борги за спожиту електроенергію перед АЕК "Київенерго".

"Хочу зазначити, що борг за спожиту електроенергію утворився через недоотримання необхідних коштів. З листопада 2008 року ми перестали отримувати субвенцію з держбюджету на перевезення пасажирів певних категорій, передбачених чинним законодавством", – зауважив начальник столичного метрополітену.

Мірошников також наголосив, що незважаючи на складні економічні умови, безпека та якість перевезення пасажирів у столичній підземці залишаться на найвищому рівні.

"Київський метрополітен, як і всі інші підприємства комунального та державного підпорядкування, в умовах фінансової кризи змушений планувати свою роботу з урахуванням економії певних ресурсів. Але це ніяким чином не стосується тих ресурсів, які стосуються комфортного і безпечного пересування пасажирів", – повідомив Мірошников.

Він підкреслив, що обсяги економії на підприємстві напряму будуть залежати від суми компенсації метрополітену за перевезення пасажирів пільгових категорій, що має бути передбачена бюджетами на 2009 рік.

Нагадаємо, 25 лютого голова правління "Київенерго" Едуард Соколовський заявив, що АК "Київенерго" не виключає обмеження з 1 березня електропостачання до рівня екологічної броні комунального підприємства "Київський метрополітен" у разі непогашення заборгованості за лютий.

Він уточнив, що йдеться про заборгованість в розмірі близько 5,5 млн. грн.

Читайте також:

Київське метро ходитиме рідше

На всіх станціях київського метро встановили відеокамери

Антимонопольний комітет взявся за ціни на проїзні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: