Київське таксі значно подорожчає

Київська влада вимагатиме, щоб всі таксі мали єдиний вигляд і в кожному авто були таксометри. Відповідно до цих вимог ціна поїздки зросте.

Ринок таксі буде врегульовано. Вже з наступного року в столиці не буде нелегалів, заявив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський. За оцінками самих таксистів, нововведення призведуть до подорожчання їхніх послуг.

"Зараз 60-70% таксі - це нелегали. Люди сідають у машину і не знають, тверезий водій, чи здоровий, чи не злодій він. Вони не захищені від обману під час оплати, адже в таксі немає таксометрів. Ми будемо домагатися, щоб всі таксі мали єдиний вигляд і були безпечними. Щоб в кожному таксі були таксометри", - заявив Бродський.

За його словами, зміни до закону можуть набути чинності вже з 1 січня.

"Ми не проти таксометрів і того, щоб ринок вивели з тіні. Але ціна поїздки явно зросте", - стверджує голова всеукраїнської профспілки таксистів Василь Попик. Щоправда, наскільки зросте ціна, він не сказав.

Директор "Еліт-таксі" Олександр Круліковський підозрює, що приблизно вартість проїзду подорожчає на 20%. Тобто якщо зараз поїздка, наприклад, з Оболоні до Борщагівки коштує приблизно 40 гривень, то буде 48.

"Ми - одні з небагатьох, хто працює легально, за ліцензією. Щоб обладнати машину за всіма правилами, таксометром і т.д - необхідно близько 3 тисяч гривень. Тому ціни у нас на 15-20% вищі, ніж у інших", - сказав він.

З іншого боку, якщо всі таксі будуть обладнані таксометрами, конкуренція між ними не дозволить різко підвищити ціни.

Існує також ймовірність, що всіх нелегалів контролювати навряд чи вийде. До того ж в їх розряд можуть перейти нині легальні таксисти, яким буде не по кишені переобладнати своє авто за новими вимогами.

Читайте також:

Розпочалися рейди на нелегальних таксистів

Проїзд у київському метро подорожчає в найближчі дні

Проїзд в київських маршрутках подорожчає до 4 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: