У Києві продають квитки на Ющенка

У Секретаріаті звинувачують київське театральне агентство у продажу квитків на неіснуючий президентський семінар. У агентстві все заперечують.

Глава Секретаріату президента Віктор Балога звернувся до СБУ з проханням з'ясувати ситуацію щодо розповсюдження у Києві квитків на неіснуючий антикризовий форум за участі перших осіб держави.

Про це повідомила прес-служба глави держави.

Із повідомлення виходить, що столичне театральне агентство "Прем'єра" займається продажем квитків на неіснуючий антикризовий форум, причому виписує рахунки від імені президентського Секретаріату.

"Секретаріат президента не має жодного відношення до діяльності ПП "Театральне агентство "Прем'єра", від імені якого виписують рахунок-фактури за викуплені квитки", – зазначено в заяві прес-служби.

СП закликав правоохоронні органи припинити незаконний продаж квитків. "Згадані дії мають очевидний кримінальний підтекст. Правоохоронні органи мають негайно зупинити шахрайство, яке його ініціатори намагаються реалізувати, прикриваючись іменем глави держави", - додали у прес-службі президента.

Разом із тим, адміністратор агентства "Прем'єра" Сергій Капустян заперечив факт продажу квитків на президентський семінар.

За його словами, "Прем'єра" займається розповсюдженням квитків лише на театральні і концертні заходи, і ніякого відношення до організації “антикризового форуму” не має.

Також на офіційному веб-сайті театрального агентства “Прем’єра” анонс про проведення зазначеного “антикризового форуму” відсутній.

“Не знаю, хто під нас “копає”, але навряд чи Гармаш чи Маковецький будуть розповідати, як виходити з кризи”, - зазначив Капустян.

Читайте також:

Ющенко: Україна марно прожила 2008 рік

Ющенко має вп'ятеро більше резиденцій, ніж його колеги з Європи

Кравчук - Ющенку: імпічмент - це нормально

Ющенка просять заснувати орден Бандери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: