Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київське видавництво випустило гру для дітей з "російським" Кримом

На сайті вже визнали помилку та перепросили за неї.

У Києві приватна фірма надрукувала розвивальні ігри для дітей "Країни-прапори-столиці", де Крим опинився поза Україною. Першими невідповідність помітили покупці в Харкові та обурилися, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"На картках у склад Російської Федерації було включено Крим, а в Україні його не було", - розповів журналіст видання 057.ua Ігор Шульгач. У торговельний центр, де розташований магазин із розвивальними іграми для малюків, знімальну групу не пустили, мотивуючи забороною зйомки у приміщенні. У крамниці пояснити ситуацію та уточнити кількість проданих наборів відмовилися.

ВідеоКиївська фірма, яка виготовляє ігри для дітей, на картках зобразила Крим російською територією

В іншій крамниці, де теж продають літературу для дітей, продемонстрували український варіант карток і запевнили, що в них Крим – це Україна. "Друкується українською мовою, друкується в Харкові. Інших у нас немає", - каже продавчиня Тетяна.

На книжковому ринку в Києві товар підприємства "Вундеркінд із пелюшок" є лише в одного продавця, і україномовна карта України там правильна. Підприємство, що виготовило сумнівні картки, зареєстроване на Олену Єпанову. За адресою, що вказана на товарі, як місце реєстрації підприємства, знаходиться звичайна квартира в столичній багатоповерхівці. Двері її ніхто не відчиняє. А телефоном представниця компанії-виробниці твердить, що закралася помилка, якої припустилася дизайнер, коли брала мапу України в інтернеті. "Ми недогледіли. Ми дизайнерку звільнили", - кажуть у фірмі.

Фотогалерея Попри санкції відомі українські компанії продовжують працювати в окупованому Криму (5 фото)

Виробники переконують, що до Росії свій товар не відправляють. Разом із тим, у російських інтернет-магазинах дитячих товарів картки київської фірми є у вільному продажу й саме ця серія продається за рублі. В інших видавництвах упевнені, що таку ситуацію мають досліджувати спеціальні правоохоронні органи.

Кореспондент ТСН Оксана Щербина

Залиште свій коментар

Вибір редакції