Київські анархісти закидали Нацбанк димовими шашками

Радикально налаштовані українські анархісти провели гучну акцію в центрі Києва. Утім, обійшлося без конфліктів.

На 1 травня в Києві пройшла акція молодіжних ліворадикальних та анархічних рухів. Колона молоді, близько 200 учасників, пройшла центром міста від вулиці Інститутської до будівлі столичної адміністрації на Хрещатику.

Біля Національного банку анархісти підпалили "фаєри" та димові шашки та закидали ними проїжджу частину. Вони закликали постати на "боротьбу проти капіталістів" та до встановлення "соціалістичних порядків".

"Ми анархісти, частина світового анархічного руху, що бореться з державною владою капіталу", - листовки з таким текстом розповсюджували учасники мітингу.

Повідомляється також, що анархісти намагалися спровокувати правоохоронців (значна кількість яких супроводжувала демонстрантів), але міліція не відповіла на провокації та акція завершилася без ексцесів.

В п'ятницю на Майдані Незалежності також пройшли одночасно три мітинги "лівих" сил та представників профспілок. В центрі української столиці зібралися представники Комуністичної партії, Федерації профспілок, ПСПУ, а також інших партій та громадських об’єднань.

Читайте також:

Першотравнева демонстрація ПСПУ: з Лисої гори на Банкову

Перше травня має язичницьке коріння

Де українські VIP-персони проведуть травневі свята

На травневі свята в Україні будуть дощі та грози

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: