Київські бютівці припинили голодування через морози

Активісти партії "Батьківщина" у Києві припинили безстрокове голодування біля ЦВК через відсутність реакції влади та зниження температури повітря.

Активісти київської обласної організації партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" вирішили припинити голодування біля будівлі Центральної виборчої комісії.

Про це повідомив депутат Верховної ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко, голова київської облорганізації партії Костянтин Бондарєв.

"З огляду на, що сьогодні вже 10 день голодування, з огляду на звернення нашого лідера (Юлії Тимошенко) і зважаючи на те, що немає ніяких наслідків і коливань із боку влади протягом усього цього часу, ми вирішили припинити нашу акцію", - сказав він.

Зі слів Бондарєва, ще однією причиною, через яку активісти партії вирішили припинити голодування, стало зниження температури повітря й те, що вночі з 13 на 14 жовтня вона досягла показників нижче 0 градусів.

Голова обласної організації партії зазначив, що всі учасники голодування будуть госпіталізовані для обстеження їхнього здоров'я.

При цьому "Батьківщина" не має наміру забирати свій намет, розміщений біля будівлі ЦВК.

"Ми перетворюємо наш намет, що зараз стоїть біля ЦВК й у якому голодували наші активісти останні 10 днів, у штаб опозиції Київської області", - додав Бондарєв.

Депутат зазначив, що подібні акції будуть організовані партією й у інших населених пунктах області з метою, щоб виборчі комісії не включали в бюлетені на місцевих виборах списки кандидатів, висунуті від псевдоосередків партії.

Нагадаємо, 5 жовтня активісти Київської обласної організації ВО "Батьківщина" почали безстрокове голодування з вимогою зареєструвати в територіальній виборчій комісії списки кандидатів на місцеві вибори від справжнього партосередку "Батьківщини" в регіоні.

Аналогічну акцію соратники Тимошенко розпочали у Львові, але 11 жовтня змушені були припинити голодування, бо зрозуміли, що добитись від влади виконання їхніх вимог не вдасться.

Читайте також:

Опозиціонерку, що голодувала під ЦВК, забрали до лікарні

Біля наметів з голодуючими бютівцями відкрився продуктовий ярмарок

Соратники Тимошенко припинили безстрокове голодування

Депутат від БЮТ оголосив безстрокове голодування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: