Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київські детективи відшукали матір українки та американки на окупованому Донбасі

Жінка хоче вибачитися перед доньками за те, що покинула їх.

Два місяці знадобилося українським детективам, аби розшукати матір двох сестер, котрих вона покинула 23 роки тому в Донецькій області. Дівчата виховувалися в інтернатах, молодшу вдочерило подружжя американців, а тепер уже дорослими вони вирішили дізнатися правду про свою маму, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Виявилося, що Світлана Кулініч нікуди не ховалася, а довгі роки жила і працювала у Слов’янську, мала паспорт, хоча офіційно була визнана такою, що зникла безвісти. Її кума і колишня колега Марина розповіла, що жінці не було, де жити, тому вона прихистила Світлану в себе на 12 років. "Діти мої її дуже люблять", - каже кума.

ВідеоПродовження життєвої драми: мати попросила пробачення у доньок, яких покинула в дитинстві

Дві осиротілі сестри, які росли в інтернатах, мріяли знайти жінку, яка їх покинула 23 роки тому. ТСН розповідала, що молодшу з дівчат удочерила американська сім'я. Джулія живе в Детройті і помагає старшій сестрі, що мешкає в Маріуполі. Їхню маму Світлану Кулініч шукали українські розслідувачі два місяці. 

Продовження життєвої драми: мати попросила пробачення у доньок, яких покинула в дитинстві

Про своїх доньок, яких покинула, Світлана розповіла кумі згодом. "Розповіла, що в неї є доньки. Я їй казала: давай допоможемо. Вона: куди я їх приведу? Я кажу: та хоч сюди. А вона: в тебе своїх п’ятеро. Вона не відмовлялася, вона про них думала щодня. І мама вона була б дуже чудова", - вважає її подруга. Життя Світлани зламалося, коли їй було 32 роки: з двома дітьми на руках вона втратила все – роботи не було, мати померла. У Слов’янську жінка мала 3-кімнатну квартиру, де виросла і народила доньок, але з дому її вигнав вітчим, а житло невдовзі продав. "Вітчим їй таке сказав: або житимеш зі мною, як жінка, або ні. Навіть не пошкодував двох дітей. Вона з цими дітками два тижня вешталася", - каже Марина.

Чотири роки тому Світлана переїхала жити до подруги в Харцизьк, бо до війни знайшла там роботу. Нині це місто на окупованій території. У розмові Кулініч зізнається, що не знала про визнання її зниклою безвісти, а доньок на фото ледве впізнає. Жінка стверджує, що того, що сталося, вона собі ніколи не пробачить і просить доньок бодай про одну зустріч. "Я хочу попросити у вас прощення. Це дуже тяжко, мені морально тяжко. Я вас люблю, я вас не забувала ніколи. Хочу з вами зустрітися, якщо можливо", - сказала вона по відеозв’язку.

Доньки на це реагують по-різному. Старша Тетяна в Маріуполі сама мати-одиначка. "Те, що покинула, я не пробачила і не пробачу, мабуть, ніколи. Тому що таке не пробачається", - каже вона. Молодша Джулія в Америці вирішує зустрітися. "Мені потрібен час – розкласти по поличках, зрозуміти, що я насправді відчуваю. Але я хочу стосунків з нею. Думаю, так буде добре. Хочу почути її", - зізнається вона.

Однак доля приготувала сестрам і їх матері ще одне випробування. Про нього та завершення цієї щемливої історії можна буде дізнатися з вечірнього випуску ТСН у п’ятницю, 17 серпня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції