"Київські князі" Федорук і Карплюк володіють десятками будинків і сотнями квартир

"Київські князі" Федорук і Карплюк володіють десятками будинків і сотнями квартир

Фото: Інформатор

Родичі посадовців відкривають опечатані після обшуків помешкання.

Землі "київських князів" починаються за 30 км від столиці. Садиба мера Бучі Анатолія Федорука розташована посеред лісу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

З висоти пташиного польоту видно два будинки (основний і гостьовий), критий басейн і акуратні газони. Серед дикої природи живе й сусід, кум та колега бучанського мера Володимир Карплюк. В ірпінського міського голови садиба скромніша, проте офіційні статки більші.

За даними держреєстру майна, родина Карплюків недалеко від столиці має не менше 20 земельних ділянок різного розміру, три будинки та 80 квартир у нещодавно побудованих житлових комплексах. У мера Бучі Федорука нерухомості геть немає. Але є дружина, в якої дві земельні ділянки, сім будинків, три десятки офісів та квартир. І аптека, в якій Людмила Федорук працює.

В одній з квартир Володимира Карплюка живе Олександр. Два роки тому будівельник купив оселю у ірпінського мера, домовившись про відтермінування платежу. Більшу частину боргу, каже, вже погасив. Нині – після гучних обшуків та ймовірної втечі мера – Олександр переймається, чи отримає документи про власність на квартиру. "Ми виплатили біля 400 тисяч гривень", - каже він.

Обшуки були по багатьох адресах нерухомості мерів. Після закінчення слідчих дій оселю опечатали. Але будівельники її знов відкрили. В цій квартирі нібито живе мати Володимира Карплюка. Де вона наразі – невідомо. ТСН викликала поліцію, та приїхала, зафіксувала порушення, але знов квартиру не опечатала. "Я нічого вам не буду пояснювати. У нас є спеціально навчені люди, тому звертайтеся до них", - прокоментувала ситуацію слідчий.

Тим часом у ГПУ вже запевнили, що до пересічних мешканців, які купили квартири у будинках, пов'язаних з діяльністю Федорука та Карплюка, претензій ніяких не буде. Ні будинки, ні землю не відбиратимуть.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Повʼязані теми:

Наступна публікація