Київські міліціонери дали по голові волонтеру громадської організації

Представники київської міліції побили волонтера громадської організації "Рівний-рівному" Микиту Дяченка - їм здалося, що він торгує футболками.

Представники київської міліції побили волонтера громадської організації "Рівний-рівному" Микиту Дяченка, який 4 жовтня на Хрещатику реєстрував учасників благодійної легкоатлетичної акції.

Правоохоронцям здалося, що юнак незаконно торгує футболками. Його забрали у відділок на вулиці Прорізній, 12. Коли хлопець відмовився підписувати поспіхом зліплений у темряві протокол, його вдарили по голові.

"Він дав мені цей документ і дав ручку. Світить, куди мені підписуватися. Коли я ось так поклав ручку і сказав, що не буду підписувати, - ззаду отримав удар у праву частину вуха", - розповів Дяченко.

Організатори пробігу переконують: усі документи на право реєструвати учасників та приймати доброчинні внески у них були.

Представник столичної міліції запевнив, що "своїх" не покриватимуть. Однак у міліції зауважили, що ця реєстрація з точки зору закону в момент спілкування працівників міліції з волонтером виглядала як торгівля у невстановленому місті.

Читайте також:

Могильов вважає, що 90% даїшників - чесні люди

З початку року у відділках міліції померли 28 людей

У Харкові відпустили сина чиновника, який торгував трамадолом

Під Києвом чоловік потрапив до міліції і безслідно зник

ВідеоСтоличні правоохоронці знову відзначились кулаками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: