Київські міліціонери відбирають квартири у пенсіонерів

Літні й самотні мешканці столиці скаржаться, що дільничні міліціонери оманою позбавляють їх житла.

Дільничні міліціонери позбавляють житла київських пенсіонерів. Літні люди почали скаржитися, що правоохоронці змушують їх писати дарчі на квартири і виганяють на вулицю.

Пенсіонери також кажуть, що їм обіцяють довічне утримання, але на практиці виявляється, що за ними ніхто не доглядає "Опікуни", як правило, тільки годують старих людей, і тримають їх в ізоляції.

Квартири ж дільничні беруть і допомагають приїжджим із сусідніх країн СНД. За словами сусідів самотньої жінки похилого віку, яка мешкає на вулиці Курчатова в столиці, кілька місяців тому у сусідки був інсульт, і нібито за допомогою дільничного до неї прийшов чоловік, щоб доглядати за жінкою.

"Сусідам він сказав, що буде доглядати за нею. Насправді ж через свого нотаріуса домігся того, що вона підписала на нього дарчу. Сам же ізолював жінку в її кімнаті, не дивиться за нею, не дає їй навіть підходити до телефону. Ми зверталися в міліцію, але там сказали, що все законно - він за нею доглядає, а квартира вже його", - сказала сусідка, яка побажала бути неназваною.

На дзвінок на домашній номер цієї жінки відповів чоловік, але почувши, що йому телефонують журналісти, він кинув слухавку.

Ще одна жертва шахраїв мешкає на Борщагівці, доглядають її сусіди.

"Моя сусідка Галина Пліс живе в двокімнатній комуналці на нашому поверсі вже років 40. Кілька років тому у суміжній кімнаті поселився чоловік, який крав у неї гроші, бив. Дільничний запропонував угамувати його, а за це попросив переписати на нього кімнату - обіцяв, що буде допомагати по дому. Галина дарчу підписала, після цього її стали виганяти з квартири, мало не бити", - розповів сусід постраждалої Олександр Кучер з вулиці Корольова.

За його словами, після одного такого випадку жінку паралізувало.

Сам дільничний Олександр Борковський каже, що це сусід намагається відібрати в нього квартиру пенсіонерки. "Я ніякої шкоди Галині не заподіював, а вони намагаються мене оббрехати, щоб відібрати право на житло", - сказав він виданню.

За словами сусідів, зараз матеріали справи знаходяться у Святошинській прокуратурі.

А в лікарні №6, де лікувалася пенсіонерка, кажуть, що літні люди, які переписали квартири на опікунів, а ті знущаються з них - не рідкість.

"У будинок пристарілих їх не беруть - адже в них уже нічого немає: ні грошей, ні житла, яке можна віддати за місце в такому притулку", - кажуть в лікарні.

За словами голови ЦЗГ МВС у Київській області Миколи Жуковича, скарг на дільничних дуже багато, усі вони перевіряються, але здебільшого не підтверджуються.

У столичному ж ЦЗГ ГУ МВС взагалі відхрещуються від можливих зловживань дільничних.

"Про подібні випадки нам невідомо. Якщо у вас або в сусідів, що постраждали, є така інформація - нехай звертаються в районні відділення міліції. Будемо розбиратися", - розповіла заступник начальника ЦЗГ Наталя Сторожик.

Читайте також:

Луценко покарав 17 міліціонерів за катування затриманого струмом

Кіровоградські міліціонери вимагають грошей за свої послуги

Черновецький безкоштовно поховає студентів і пенсіонерів

Дочка Черновецького очолить пансіонат для пенсіонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: