Київські націоналісти вшанували Шухевича

Група українських націоналістів із КУН, УНА-УНСО, УНП провели біля адміністрації президента мітинг, присвячений Шухевичу.

У п'ятницю група українських націоналістів провела акцію біля адміністрації президента в Києві, приурочену до чергової річниці загибелі командира УПА Романа Шухевича.

Активісти КУН, УНА-УНСО, УНП вивісили плакати: "Руки геть від патріотів!", "Кожен народ має право на свободу! генерал Роман Шухевич це право відстоював на чолі повсталого українського народу!", "Тільки окупаційна влада опоганює пам'ять про народних героїв!", "Шухевич герой України!".

Наприкінці мітингу була виставлена картонна коробка, на якій було виведено слова «ганьба», «смітник історії», а керівники акції стали вкидати туди шаржі Леніна, Сталіна та Гітлера.

Нагадаємо, що дегероїзація Шухевича так і не відбулася. Так 16 лютого Вищий адмінсуд зупинив розгляд справи за позовом адвоката Володимира Оленцевича до екс-президента Віктора Ющенка про визнання незаконним та скасування указу про присвоєння звання Героя України головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу.

Зазначимо також, що сам Ющенко назвав фарсом рішення судів про скасування його указів про присвоєння звань Героя України Бандері та Шухевичу.

Читайте також:

ВАСУ зупинив розгляд справи про "дегероїзацію" Шухевича

Герман: ніякі укази не змусять народ розлюбити Бандеру, Шухевича та Сталіна

У київській школі Бандеру і Шухевича назвали радянськими партизанами

Одеса ухвалила: Бандера і Шухевич не герої, бо співпрацювали з Гітлером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: