Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київські пожежники влаштували пікет проти безвідповідального паркування машин

Полишені абияк автомобілі перешкоджають вогнеборцям дістатися місця пожежі.

На Київщині працівники ДСНС заблокували дорогу, яка веде до їхньої пожежної частини та до офісу обленерго. Відвідувачі офісу весь час паркували свої автомобілі вздовж дороги, а напередодні заблокували виїзд вогнеборцям, коли ті мчали на виклик, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Автомобіль пожежної служби не зміг виїхати на допомогу, бо не проходив по габаритах між машинами. На щастя, в тій пожежі збитки були мінімальні – хтось залишив посуд на ввімкненій плиті і пішов на роботу. "Хвилин 5-10 і там була б пожежа", - розповів керівник загону ДСНС Олександр Сушко. Аби блокади руху спецавтомобіля не повторювалося, пожежники вийшли з протестом і перекрили дорогу, яка веде до їхньої пожежної частини.   

ВідеоНа Київщині надзвичайники заблокували дорогу, аби не допустити блокади руху спецавто

Пожежний протест на Київщині. Надзвичайники заблокували дорогу, яка веде до їхньої пожежної частини та до офісу Обленерго. Відвідувачі офісу весь час паркували свої автомобілі вздовж дороги. А напередодні заблокували виїзд вогнеборцям, коли ті мчали на виклик. 

На Київщині надзвичайники заблокували дорогу, аби не допустити блокади руху спецавто

Рятувальники показують документи, що ця ділянка дороги належить частині, і пропускають тільки своїх колег, або тих, хто працює в обленерго. Відвідувачів просять паркувати автомобілі в іншому місці. Одні дивуються, інші сунуть напролом – на одного з кермувальників довелося навіть викликати поліцію. "Якщо ви не даєте мені заїхати, то я не дам і вашій спецтехніці виїхати", - заявив він.

Біля пожежної частини та офісу обленерго є знак про паркування для відвідувачів офісу, але де ця зона – зрозуміти складно. Хто встановив указівник надзвичайникам невтямки, енергетики ж переконують, що керівництва на місці немає. У прес-службі "Київобленерго" пояснюють, що керівник у відпустці, але про мітинг вогнеборців його повідомили. По поверненні він обіцяє  владнати конфлікт. Пожежники Вишневого звернулися до міської влади з проханням дозволити їм встановити шлагбаум.

Фотогалерея На власному досвіді: як це — бути пожежником (15 фото)

Але проблема проїзду автомобілів надзвичайних служб є в багатьох містах України. Кілька місяців тому експеримент на київському Подолі засвідчив, що до уявного вогню екіпаж діставався замість кількох хвилин понад півгодини. Якщо авто перешкоджає руху, рятувальники вимушені чекати водія або поліцейських.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Залиште свій коментар

Вибір редакції