Київські вболівальники перекричали харківських з гучністю у 117 дБ

Дата публікації
Перегляди
3254
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київські вболівальники перекричали харківських з гучністю у 117 дБ

Тисячі людей у Києві взяли участь в ОГО-шоу з Русланою / Фото: ogoshow.com.ua

Учасники ОГО-шоу заглушили рев двигунів двох десятків потужних мотоциклів.

Вболівальники перекричали рев двигунів потужних мотоциклів / Фото: ogoshow.com.ua
У суботу, 19 травня, в Києві на Майдані Незалежності відбулося ОГО-шоу від української співачки Руслани в рамках туру від компанії Укртелеком "Вболівай за найкращих!".

Читайте: Руслана презентує найбільш масовий кліп "Давай грай"

Шоу масового вболівання вже відбулося в шести містах України: Кіровограді, Запоріжжі, Донецьку, Харкові, Полтаві та Києві. За цей час у ньому взяли участь більше 50 тисяч людей.

"До шоу в Києві готувалися заздалегідь. Одночасно в декількох місцях проходили репетиції протягом двох днів. Всього відбулося вісімнадцять підготовчих репетицій," - повідомила журналістам співачка Руслана.

На офіційному сайті шоу організатори повідомили, що Київ побив рекорд масового вболівання під час шоу.

"Голоси тисяч кращих і найбільш завзятих вболівальників, які заповнили в цей день головну площу країни - Майдан Незалежності - залишили жодних шансів реву двигунів двох десятків потужних мотоциклів, отримавши вражаючу перемогу і забивши масовий звуковий гол, який вийде в історію - тривалістю 6 хвилин 5 секунд і гучністю 117 дБ! Це - рекорд туру", - повідомляється на сайті організаторів шоу.

Попередній рекорд 116 дБ - зафіксували шумометри під час "музичної гола" в Харкові. Це перевищує максимальну гучність турбіни аеродинамічної труби Харківського Авіаційного Інституту. Як стало відомо, після Києва ОГО-шоу ще пройдуть у Львові, Чернівцях, Ялті, Одесі та Дніпропетровську.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3254
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація