Київських школярів змусили приходити на заняття раніше, щоб співати гімн України

Київських школярів змушують приходити на навчання раніше та співати гімн України, а також забороняють спілкуватися російською мовою і вводят суворий дрес-код.

У київських школах ввели суворі правила. По-перше учні мають приходити на 15-20 хвилин до початку занять, щоб заспівати гімн України.

Також дітям забороняють носити мобільні телефони, надягати яскраві колготки або модні штани. Керівництво шкіл відмовчується, а от діти готові навіть бунтувати.

"Нас зобов'язали приходити на уроки на 15 хвилин раніше. Весь клас стоїть, тримає руку на серці і співає гімн України. За запізнення на спів – "незадовільно" у щоденник. У нас ніхто не розуміє, навіщо це потрібно, ми будемо думати, що з цим робити. Може, навіть бунтувати будемо", - розповіла учениця однієї з київських гімназій.

Директор школи коментувати це відмовився, а вчителі неофіційно говорять: мовляв, так виховують в дітях патріотизм. Аналогічної думки вчителі й інших шкіл. В деяких з них всім учням заборонили говорити російською мовою навіть на перервах.

Також, мало не в кожній школі Києва ввели найсуворіший дрес-код. Наприклад, учениці гімназії НПУ імені Драгоманова називають його "монастирським одягом". "Нуль макіяжу, нігті без лаку, навіть парфуми під забороною. У нас до початку уроків, коли всі з'їжджаються до гімназії, класні керівники переглядають зовнішній вигляд. Часто 11-класниця ведуть умиватися. А якщо на нігтях буде яскравий лак, його тут же змусять змити", - розповіла одна з учениць.

Найпоширеніше "не можна ні в якому разі" - мобільні та плеєри. Їх не люблять ні в дорогих приватних, ні в звичайних середніх школах. У гімназії ім. Драгоманова телефони змушують "вирубати" ще до того, як школяр встигне переступити її поріг.

В одному з ліцеїв Києва дітям заборонили виходити на вулицю під час перерви.

"У нас на вході стоїть охоронець, якому потрібно принести довідку від класного керівника, що тобі треба вийти на вулицю, без довідки не випускають. Але ця довідка діє тільки на прогулянку по території школи. Якщо хочеш вийти за її межі, потрібна інша - дозвіл від батьків, підписану класним керівником", - розповів учень школи.

Як стверджують директори шкіл, всі ці правила - невід'ємна частина виховання.

Читайте також:

Кримським школярам вручили російські підручники

Табачник додав російську мову до зовнішнього тестування

Табачник: у дефіциті україномовних підручників винна Тимошенко

Табачник вважає, що в селі всі зможуть користуватися Інтернет-підручниками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: