Київський БЮТ: ГПУ намагаються підкупити

Члени фракції БЮТ в Київраді стверджують, що міська влада планує підкупити Генеральну прокуратуру.

Члени фракції Блоку Юлії Тимошенко в Київраді припускають, що сьогоднішнє рішення про передачу житла Генеральній прокуратурі України, яке планується прийняти на засіданні сесії, може бути розплатою за нереагування на незаконні земельні рішення від 1 жовтня.

Про це заявили сьогодні на брифінгу перед початком пленарного засідання сесії Київради голова фракції БЮТ Тетяна Меліхова та депутат цієї фракції Юрій Дмитрук.

Меліхова Дмитрук
УНІАН
Лідери київського БЮТ Тетяна Меліхова та Юрій Дмитрук звинувачують міську владу у намірі підкупити Генеральну прокуратуру
"10% житла, яке побудовано в трьох районах - Голосіївському, Печерському, Шевченківському, – пропонується передати Генеральній прокуратурі. В мене виникає запитання, чи не є це рішення сьогодні тою платою за 1 жовтня? Це я просто ставлю таке риторичне питання", - сказав Дмитрук.

Він наголосив, що досі депутатам ради не надали документів щодо рішень сесії від 1 жовтня, і невідомо, чи підписав мер ці рішення.

У свою чергу, Меліхова зазначила, що на сесії 1 жовтня, за даними БЮТ, членам житлових кооперативів було роздано 1,5 тис. га землі. При цьому вона підкреслила, що ці кооперативи були зареєстровані в один і той же проміжок часу і на одних і тих самих фізичних осіб. Меліхова також зазначила, що протягом каденції Леоніда Черновецького на посаді мера столиці близько 12 тис. мешканців Києва звертались до Київради з проханням передати у власність 10 соток землі, на які вони мають право згідно із законодавством.

"Відповіді йдуть штамповані, що згідно з Генеральним планом розвитку міста місць для ведення індивідуальної забудови немає. Ці відповіді надаються вже півтора роки", - сказала Меліхова.

Водночас, за її словами, 1 жовтня без проблем була надана у власність земля 18 житловим кооперативам, які були зареєстровані протягом липня цього року. "Це не громадяни, це 18 житлових, обслуговуючих кооперативів, зокрема "Медик", "Освітянин", "Житловик" і т.д.

Зареєстровані вони в Печерському районі. Це одні й ті ж фізичні особи. Наприклад, 9 кооперативів – йде прізвище Валентина Лопух, 9 – Костянтин Панченко. Вони всі зареєстровані протягом липня", - повідомила Меліхова.

Голова фракції БЮТ у Київраді також наголосила, що у власність була передана земля сільськогосподарського призначення, але його було змінено, і тепер ці землі відведені під житлову забудову. Через зміну цільового призначення цих 1,5 тис. га сільськогосподарських земель, за підрахунками БЮТ, держбюджет втратив значні кошти.

Згідно з проектом рішення Київради, Генеральній прокуратурі пропонується передати 10% загальної площі у житлових будинках на вулиці Горького (Антоновича), 74/78; на перетині вулиць Іллі Еренбурга та Жилянської; на бульварі Дружби народів, 14-16; у провулку Лабораторному, 7; у провулку Виноградному, 4; на вулиці Кіквідзе, 20-22; на перетині вулиць Олеся Гончара та Михайла Коцюбинського; на вулиці Студентській, 2; на перетині вулиць Антоновича та Володимиро-Либідської.

Як повідомлялося, 17 жовтня Тетяна Меліхова заявила, що майже після кожної сесії міськради БЮТ звертався до органів прокуратури з проханням перевірити законність ухвалених рішень про відведення землі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: