Київський чиновник встановив приховані камери у туалетах своєї установи

У кабінеті начальника Головного управління Держкомзему Київщини виявили апаратуру, яка фіксувала все в кабінетах підлеглих і навіть туалетах.

Керівник обласного управління Держкомзему Андрій Іванюк так нашпигував прихованими камерами власну установу, що міг підслухати будь-яку розмову навіть в туалетах. Нині керівник-підглядач в бігах. Правоохоронцям знадобилось майже десять годин для того, щоб демонтувати всю шпигунську техніку.

Цікаву апаратуру знайшли випадково: коли Іванюк збирався у тривале відрядження до Дніпропетровська, але несподівано пішов на лікарняний. Разом із начальником зникла і гербова печатка державної установи. Виконувач обов’язків начальника Юрій Вязьмітінов створив комісію з перевірки наявності печатки в кабінеті Іванюка. Печатку там так і не знайшли, натомість вони побачили спеціалізовану дорогу апаратуру невідомого функціонування, що йшла на більшість службових кабінетів.

Згодом з'ясувалося, що апаратура веде відеоспостереження і записує розмови. Навіть, коли начальника не було на роботі, апаратура перебувала в робочому стані. Вся мережа йшла на дев’ять кабінетів і навіть у туалетах — жіночому та чоловічому — стояли "жучки" та міні–камери. Уся мережа зводилася до начальника, де він керував пультом й джостиком, і міг вийти на будь–який кабінет.

Щодо зниклої гербової печатки, то працівники столичної міліції, що прибули на місце, прийняли від керівництва Главку Держкомзему заяву про крадіжку. За словами пана Вязьмітінова, наразі усі матеріали перебувають у підрозділах ГУБОЗ МВС та Святошинському райуправлінні міліції Києва. Вирішується питання про порушення кримінальної справи. Водночас, доки печатку розшукують, а справу про її крадіжку не порушено, виготовити нову в управлінні не можуть. Немає підстав.

Незаконне прослуховування в Україні не рідкість, так у кінці квітня Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти співробітників Служби безпеки, які вели прослуховування телефонних розмов заступника генпрокурора Рената Кузьміна.

Читайте також:

Проти СБУшників, які слухали телефон заступника генпрокурора, завели справу

Москаль пропонує обмежити дозвіл на прослуховуванння

Кільчицька: Луценко прослуховує всі мої телефони

БЮТ склав список посадовців-кандидатів на незаконне прослуховування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: