Київський пансіонат для ветеранів коштуватиме 12 тис грн на місяць

У київській фракції БЮТ стверджують, що програма Леоніда Черновецького "Кращий дім" виявилася пенсіонерам далеко не по кишені.

Фракція БЮТ у Київській міській раді заявляє, що перебування у Пансіонаті для ветеранів війни та праці "Пуща Водиця" людині похилого віку коштуватиме до 12 тис грн на місяць.

Про це повідомляє прес-служба фракції БЮТ, посилаючись на відповідну інформацію зі звернень громадян, що надійшли до фракції.

Депутати висловлюють здивування, звідки такі гроші можуть бути у звичайного пенсіонера, оскільки при підрахунках це приблизно 400 грн на день.

"12 тисяч гривень на місяць – це навіть більше, ніж місячна зарплата секретаря Київради Олеся Довгого, яку він вніс у свою офіційну декларацію про доходи за минулий рік. В умовах кризи, та й без неї, далеко не кожна київська родина може собі дозволити такі денні витрати", - висловив здивування депутат БЮТ у Київраді Олексій Давиденко.

Як зазначають у БЮТ, чиновники КМДА неодноразово заявляли, що саме комунальне підприємство Пансіонат для ветеранів війни та праці "Пуща Водиця" міська влада обрала як стартовий для проекту "Кращий дім", запропонованого мером Леонідом Черновецьким.

"Цей факт є першою ластівкою впровадження розрекламованої програми чинного мера "Кращий дім", керувати яким планувала дочка мера Христина Черновецька”, - додають у БЮТ.

За даними прес-служби, цей пансіонат розрахований на 120 місць, на сьогодні там перебувають 20 пенсіонерів.

Як повідомлялося, 25 грудня 2008 року 71 депутат Київради на засіданні сесії підтримав проект рішення про створення у столиці комунального підприємства “Кращий дім”, яке являтиме собою пансіонат для проживання самотніх пенсіонерів. Рішення ухвалювалося за участю Черновецького.

Згідно з його поясненням, літні люди переселятимуться за бажанням у такі пансіонати, при цьому їхні квартири залишатимуться у власності пенсіонера. Разом з тим міська влада матиме право здавати цю квартиру в оренду і частину цих коштів спрямовувати на утримання пенсіонера в пансіонаті. Так, якщо оренда коштуватиме 500 дол на місяць, то, за словами мера, "за 100 дол бабуся (в пансіонаті – ТСН.ua) їстиме ікру, ананаси й отримуватиме медичне обслуговування".

За даними мера, за перший рік місто від діяльності такого підприємства отримає понад 1 млрд грн.

Блок Кличка закликав Київраду скасувати рішення про створення пансіонату “Кращий дім”. У блоці наголосили, що невідомо, як "вмовлятимуть" потенційних прихильників мера залишити свої квартири, і не виключено, що “через спалах безмежної любові до Черновецького” вони залишать своїх дітей та онуків без житла. Депутати також зазначили, що невідомо на яких підставах квартирами буде розпоряджатися комунальне підприємство і куди підуть кошти від так званої оренди цього житла.

Читайте також:

Ющенко забрав у Черновецького фортецю

У Києві триває референдум за відставку Черновецького

ЗМІ: Аделаджа відсвяткував день народження "Посольства Божого" на 2 млн доларів

Луценко має матеріали, щоб завести справу проти Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: