Філарет створив робочу групу для діалогу з Москвою

Така група створена у відповідь на рішення Синоду УПЦ МП утворити аналогічну групу з боку цієї церкви.

Патріарх Філарет. Святкування дня Хрещення Русі
Священики УПЦ КП
Священний синод Української православної церкви Київського Патріархату 14 вересня одноголосно прийняв рішення про утворення робочої групи, на яку покладено відповідальність за підготовку діалогу з Українською православною церквою Московського патріархату.

Як повідомляється на офіційному сайті УПЦ КП, така група створена у відповідь на рішення Синоду УПЦ МП від 9 вересня утворити аналогічну групу з боку цієї церкви для підготовки діалогу з Київським патріархатом.

Робочу групу УПЦ КП очолив ректор Київської православної богословської академії митрополит Переяслав-Хмельницький Димитрій. До групи також включені єпископ Васильківський Євстратій, архімандрит Єпіфаній, протоієреї Петро Зінич та Олег Маланяк, а також аспірант Київської православної богословської академії Михайло Сивак.

Синод УПЦ Київського патріархату також позитивно оцінив рішення УПЦ МП розпочати підготовку до діалогу. "Вважати рішення Священного Синоду УПЦ МП про створення робочої групи з підготовки діалогу з УПЦ Київського патріархату таким, що відкриває шлях до проведення діалогу між нашими Церквами з метою подолання розділення українського православ’я", - сказано у синодальному рішенні.

Планується, що вже найближчим часом робоча група зв’яжеться з аналогічною групою від УПЦ МП з метою організації першої двосторонньої зустрічі.

Читайте також:

УПЦ МП розпочне переговори про воз’єднання з Київським патріархатом

УПЦ (КП): Московський патріарх дослухався до вимог Філарета

Філарет відмовився об’єднувати православ’я під началом Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: