Київський зоопарк може бути розширено

Київська міська державна адміністрація заперечує можливість перенесення Київського зоопарку і вивчає можливість його розширення.

Київська міська державна адміністрація вивчає можливість розширення території Київського зоопарку, розташованого на проспекті Перемоги, 32, у Шевченківському районі.

Жираф
Київський зоопарк очікує розширення (Фото: kolyada.com)
Про це журналістам повідомив мер Києва Леонід Черновецький після відвідування зоопарку.

"Ніколи, поки я живий, зоопарк звідси нікуди не переїде, навпаки він буде в Києві, у центрі, і ми будемо порушувати питання про те, щоб він розширювався", - сказав Черновецький.

З його слів, розширити територію зоопарку, яка займає близько 40 га, можна за рахунок сусідньої території військової частини.

"Тут є військова частина, оскільки ми країна не мілітаризована, я думаю, що для військової частини київська влада знайде нову територію", - відзначив він.

При цьому мер підкреслив, що питання розширення перебуває на етапі обговорення.

"Але думаю, що при зверненні до прем'єра й президента його може бути вирішено", - вважає він.

Крім того, Черновецький критикував керівництво зоопарку за відсутність публічної роботи, спрямованої на залучення спонсорів.

Як повідомлялося, комунальне підприємство "Київський зоопарк" вирішило здійснити капітальний ремонт слоновника, пташника й відкритих вольєрів копитних тварин в 2007 році. У червні 2006 року Містобудівна рада Києва рекомендувала зоопарку розробити генеральний план його реконструкції.

Київська містобудівна рада виділила 10,147 млн. гривень на реконструкцію зоопарку в 2005. Повний ремонт об'єктів зоопарку планується закінчити в 2008 році, коли зоопарк буде відзначати 100-річчя.

У київському зоопарку близько 2,96 тис. тварин, у тому числі амурські тигри, слон, казуар, горила, пінгвіни, носоріг.

Зоопарк створено в 1908 році Київським товариством любителів природи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: