Київським машинам "швидкої допомоги" пального вистачить лише до 7 березня

КМДА не виділило коштів для забезпечення паливом машин "швидкої допомоги", повідомили у Блоці Кличка.

У київських машин "швидкої допомоги" палива вистачить тільки до суботи, 7 березня. Після цього, якщо міська влада не забезпечить належного фінансування, вони перестануть виїжджати до киян.

Про це повідомив один з лідерів Блоку Кличка Дмитро Андрієвській.

"Головне фінансове управління КМДА не виділило коштів для забезпечення паливом машин "швидкої допомоги" Києва. У зв'язку з тим, що не ліквідовуються існуючі борги, резерви палива машинам вистачить тільки до 7 березня", - заявив він.

Андрієвській зазначив, що якщо найближчим часом не будуть виділені необхідні кошти, машини "швидкої допомоги" просто не зможуть їздити за викликами. "Я думаю, всі ми усвідомлюємо, які жахливі наслідки це може спричинити", - попередив він.

За словами політика, неможливість забезпечити функціонування одного з найважливіших напрямів медичного захисту киян свідчить про повний фінансовий колапс в місті: "Його основною причиною є відсутність бюджету Києва на 2009 рік, непрофесіоналізм і безвідповідальність столичного керівництва", - переконаний Андрієвський.

Нагадаємо, київська влада планує до 1 березня зробити платними окремі медичні послуги. Натомість бюджет столиці на 2009 рік до цього часу не ухвалений. Варто також зауважити, що Блок Кличка часторізко критикує політику чинного мера Леоніда Черновецького та промерської більшості у Київраді.

Читайте також:

Ющенко назвав роботу Черновецького тричі провальною

Під київську мерію принесли опудало Черновецького і гречку

У столичних лікарнях вимагають доказів проживання в Києві і грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: