Київський аеропорт спростував відмову приймати літаки Ernest Airlines

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше саме цим у Неаполі пояснювали затримку рейсу лоукостера.

Другу добу 160 українських пасажирів не можуть вилетіти з аеропорту Неаполя, бо італійській лоукостер Ernest Airlines призупинив польоти. На офіційному сайті перевізника повідомляється, що Національне управління цивільної авіації Італії зупинило дію його ліцензії, а пасажирам в аеропорту пояснюють, що літак не приймає київський аеропорт через борги авіакомпанії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Туристів у Неаполь звезли з різних італійських міст – Риму, Болоньї, Мілана, бо звідти рейси скасували взагалі. Виліт із Неаполя переносили кілька разів у четвер, не змогли вилетіти і в п’ятницю – після проходження паспортного контролю автобуси зробили коло аеропортом і повернули пасажирів назад. Люди нарікають: серед пасажирів є немовлята, хлопчик із обмеженими можливостями, всі вони протягом кількох годин перебували в закритому приміщенні без води і їжі. "Ми не могли вийти нічого купити, бо отримали штамп про вибуття", - кажуть заручники ситуації.

Відео 160 українських пасажирів другу добу не можуть вилетіти з аеропорту Неаполя

Італійській лоукостер Ernest Airlines призупинив польоти. На офіційному сайті перевізника повідомляється, що Національне управління цивільної авіації Італії зупинило дію його ліцензії. Пасажирам в аеропорту Неаполя пояснюють, що літак не приймає київський аеропорт через борги авіакомпанії.  

160 українських пасажирів другу добу не можуть вилетіти з аеропорту Неаполя

Представники лоукостера в аеропорту Неаполя не з'явилися, контактні номери компанії не відповідають – так переконують українці. А представники летовища Неаполя взагалі попросили туристів звільнити приміщення. Український консул зустрічався з подорожніми напередодні й допомагав із перекладом. Тим часом Ernest Airlines скасував рейси і бронювання квитків на своєму сайті: "На жаль, наша компанія змушена тимчасово припинити продаж квитків на власні рейси, починаючи з 13 січня 2020 року, оскільки Національне управління цивільної авіації Італії повідомило нас про тимчасове призупинення дії нашої експлуатаційної ліцензії з 13 січня 2020 року".

Українцям представники аеропорту Неаполя повідомили, що борт з Італії не приймає українська сторона через борги авіакомпанії. Речниця міжнародного аеропорту Київ натомість пояснила, що борги в Ernest Airlines дійсно є, однак летовище в будь-який час готове прийняти борт із українцями. "Я підтверджую, що авіакомпанія Ernest Airlines має борги перед нашим аеропортом, але співпрацю ми не припиняли, не забороняли виконання рейсів. Ми готові прийняти судно з пасажирами", - переконує Галина Богданенко. Тим часом у більшості туристів, які застрягли в Італії, вже немає грошей на інший зворотний квиток в Україну або розміщення в готелях.

Як повідомлялося, 7 січня стало відомо, що італійська авіакомпанія Ernest Airlines скасувала чотири рейси з Києва, Львова та Одеси.

Кореспондентка ТСН Ірина Маркевич

Залиште свій коментар

Вибір редакції