Київський БЮТ розколовся: тепер у фракції два керівники

Бютівці Денис Москаль і Тетяна Меліхова сперечаються, кому бути головою фракції БЮТ у Київраді, звинувачуючи одне одного в незаконному захопленні повноважень.

У фракції БЮТ у Київраді стався розкол. Депутат БЮТ Денис Москаль повідомив, що 31 серпня він був обраний головою фракції замість Тетяни Меліхової. Пані Меліхова стверджує, що засідання фракції, на якому відбулося переобрання, не відбулося.

Про це пише "Комерсант-Україна" у статті " Полномочия для двоих".

Як повідомив депутат Київради Денис Москаль, 31 серпня відбулося засідання фракції БЮТ, на якому він був обраний її новим головою. За це рішення проголосували 17 депутатів (загалом у фракції БЮТ у міськраді 32 члени). Невдоволення депутатів, за його словами, викликали методи управління, які практикувала голова фракції БЮТ у Київраді Тетяна Меліхова: "Претензії полягали в тому, що вона часто не враховувала думку депутатів. Останньою краплею стала ситуація напередодні сесії 25 серпня".

Нагадаємо, 25 серпня Київрада прийняла звернення до Верховної ради з проханням дозволити йому створювати і ліквідовувати столичні райради. Однак без участі одного депутата фракції блоку Кличка і восьми депутатів БЮТ рішення не було б прийнято, оскільки за нього було віддано 65 голосів при необхідному 61.

Примітно, що фракції блоку Кличка і БЮТ відмовилися брати участь у засіданні, пізніше прийнявши рішення виключити зі свого складу депутатів, які голосували на сесії. Як повідомив Денис Москаль, рішення ради блоку не бути на засіданні було розіслано по електронній пошті. "Проте згідно з положенням про фракцію, всі питання повинні вирішуватися на її засіданні. Ми просили пані Меліхову зібрати засідання, але наше прохання в черговий раз проігнорували", - пояснив пан Москаль.

Як заявила Тетяна Меліхова, Денис Москаль був обраний до порушення положення про фракцію, яке потребує участі в голосуванні не менше двох третин від чисельності фракції (22 особи). "У нас є свідчення як мінімум 12 депутатів, які не знали про це засідання і не були присутні на ньому. Ми сумніваємося, що це засідання взагалі відбулося, оскільки 3 вересня 18 людей проголосували за виключення зі складу фракції трьох депутатів, які взяли участь у голосуванні 25 вересня ", - заявила вона.

Пані Меліхова додала, що Денис Москаль був у числі депутатів, які голосували 25 серпня. Вона припустила, що пан Москаль просто побоявся, що його теж виключать з фракції і позбавлять депутатських повноважень, і спробував таким чином врятувати себе.

Читайте також:

БЮТ вигнав "зрадників" із фракції в Київраді

Перебіжчики з БЮТ створили у Раді дві депутатські групи

Губського і ще двох депутатів вигнали з фракції БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: