Київський господарський суд віддали "донецькому"

Вища рада юстиції призначила главою Госпсуду Києва Артура Ємельянова, який раніше очолював відповідну структуру Донецької області.

Вища рада юстиції призначила на посаду глави Господарського суду Києва Артура Ємельянова, який раніше очолював Господарський суд Донецької області.

Також рада юстиції призначила заступниками голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Михайла Вільгушинського та Станіслава Міщенка.

Окрім того, було призначено 18 суддів на адміністративні посади до загальних судів, серед яких було призначено голову Шевченківського райсуду Києва Сергія Куровського.

13 січня глава Госпсуду Києва Василь Саранюк був призначений Верховною радою на посаду судді Вищого господарського суду.

Нагадаємо, з 3 серпня в Україні набула чинності судова реформа. Новий закон визначає правові засади організації судової влади та здійснення правосуддя в Україні. При цьому, за даними ЗМІ, після запровадження нових правил українські судді почали масово подавати у відставку, оскільки вони більше не бачать перспективи у подальшій діяльності на своїх посадах.

Читайте також:

Генпрокурор заборонив журналістам глузувати з "донецьких"

Герман знайшла своєму сину нову престижну посаду

ПР: у нас не кумівство, а талановиті родини

Медведько звільнений: новим генпрокурором став кум Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: