"Київський метрополітен" очолив Володимир Федоренко

В.о. голови КМДА зустрівся з керівним складом та представниками трудового колективу столичної підземки, де офіційно представив Федоренка як в.о. начальника метрополітену.

Олександр Попов перевірив будівництво нових станцій Київського метрополітену_9
УНІАН
В.о. голови КМДА Олександр Попов і в.о. КП "Київський метрополітен" Володимир Федоренко
 Виконуючим обов'язки начальника комунального підприємства "Київський метрополітен" призначено першого заступника керівника підприємства Володимира Федоренка.

Як інформує прес-служба Київського метрополітену, 9 серпня в.о. голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов зустрівся з керівним складом та представниками трудового колективу столичної підземки, де офіційно представив Федоренка як в.о. начальника метрополітену.

"Коли постало питання, хто буде керувати метрополітеном, я займав і займаю позицію, що такий шановний колектив повинен мати керівника, який пройшов всі етапи професійного розвитку саме в вашому колективі. Тому прийнято рішення на майбутнє остаточно рекомендувати керівником Київського метрополітену Володимира Івановича Федоренка, який пройшов від інституту до першого заступника керівника метрополітену", - підкреслив в.о. голови КМДА.

Прес-служба метрополітену зазначає, що виконання обов'язків начальника Київського метрополітену покладено на Федоренка з 6 серпня згідно з розпорядженням КМДА від 5 серпня.

Попов подякував колективу столичної підземки за працю та відзначив, що першочерговим завданням для метрополітену та міста є стабілізація соціально-економічної ситуації. За його словами, Київський метрополітен повинен працювати без збитків, а в майбутньому вийти на прибутковий рівень для подальшого технічного розвитку підприємства.

Також Попов запевнив колектив підприємства, що київська влада повністю підтримує всі проекти метрополітену і буде всіляко сприяти їх реалізації.

Як повідомлялося, 2 серпня керівник прес-служби Київського метрополітену Надія Шумак повідомила, що начальник КП "Київський метрополітен" Петро Мірошников має намір звільнитися за власним бажанням.

3 серпня Попов повідомив, що підписав заяву про звільнення керівника столичного метрополітену Мірошникова.

Читайте також:

Начальник київського метро подав у відставку

Проїзд у київському метро подорожчає до 2 гривень

Голубченко заявив, що главу Київського метрополітену підвищили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: