Київський Патріархат гуманітарку не продавав – встановили у поліції

Перевірка тривала місяць.

Солом'янське управління Національної поліції закрило кримінальне провадження, щодо "Патріаршої благодійної місії" - одного із благодійних товариств Київського Патріархату. Раніше Кореспондент повідомляв, що правоохоронці звинувачували благодійну організацію Київського Патріархату у "незаконній торгівлі під виглядом гуманітарної допомоги".

Правоохоронці майже місяць проводили ретельну перевірку діяльності "Патріаршої благодійної місії" та встановили, що благодійна організація діє у правовому полі чинного законодавства та виконує виключно статутні завдання, зокрема допомагає гуманітарними вантажами  Дніпропетровській та Луганській єпархіях, а також провадить системну підтримку воюючих у зоні Антитерорестичної операції батальйонів.

Зараз тривають заходи, щодо встановлення осіб, які поширювали у ЗМІ неправдиву інформацію щодо діяльності "Патріаршої благодійної місії".

Правоохоронці повідомили "Патріаршу благодійну місію" про закриття кримінального провадження  №12016100090002566, а також благодійна організація отримала ухвали Солом'янського районного суду про скасування арешту гуманітарної допомоги, яку церковні волонтери везли на схід.

У "Патріаршій благодійній місії" повідомили, що вважають створений ажіотаж навколо їхньої діяльності – замовлення та спланованою інформаційною кампанією з боку тих сил, які зацікавлені у дестабілізації міжконфесійного миру в Україні, очорненні благодійної діяльності Київського Патріархату та особисто Святійшого Патріарха Філарета.

"Ми люди віруючі – тому розуміємо, що в часі Великого посту – виникає багато спокус і сили зла використовують цей час для розповсюдження брехні. Але ми знали – правда на нашому боці, оскільки ми чесно працюємо і наша мета не заробити, а допомогти. І дякуємо правоохоронцям – вони підтвердили нашу чесність." - прокоментував ситуацію керівник "Патріаршої благодійної місії" Володимир Поліянц.

Інформацію, що ніби то волонтери продавали гуманітарні вантажі на ринку в Одеській області у "Патріаршій благодійні місії" назвали – нісенітницею, адже, якби така схема могла б існувати її б викрили набагато швидше. У це може повірити, лише той хто не знає, як працюють правоохоронні і контролюючі державні органи, - повідомили у благодійні місії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: