Київський сміттєспалювальний завод поскаржився на брак сміття

На підприємстві зазначили, що сміття у місті не бракує. Однак його ховають в інших місцях, частіше за все на незаконних звалищах Київської області.

Сміттєспалювальний завод "Енергія" АК "Київенерго" недозавантажений твердими побутовими відходами на 40% від своїх можливостей.

Як повідомляє прес-служба "Київенерго", місячний обсяг поставок відходів на підприємство має становити 21 тис. тонн. Ще на початку року компанії-перевізники сміття виконували зобов'язання і повністю завантажували завод.

Проте, з лютого 2010 обсяги завезених відходів стали постійно зменшуватися. Наприклад, якщо в січні 2010 року було завезено 21,1 тис. тонн сміття, то в червні - 14,7 тис. тонн, у липні - 12,6 тис. тонн.

Директор заводу "Енергія" Сергій Крикун зазначив, що це не означає, що обсяги утворення відходів у столиці зменшилися.

"Неповність сміттєспалювального заводу" Енергія "свідчить про поховання сміття в інших місцях, частіше за все на незаконних звалищах Київської області", - наголосив Крикун.

За статистикою, щороку в Києві утворюється 1,5 млн. тонн сміття. За офіційними даними ГУ комунального господарства Києва, на заводі "Енергія" спалюється близько 22% сміття, виробленого столицею. Решта відходів відправляються на обладнані або незаконні сміттєві полігони в околицях Києва.

Нагадаємо, завод "Енергія" "Київенерго" є найбільшим сміттєспалювальних заводів України. Він введений в експлуатацію в грудні 1987 року.

Читайте також:

В повітря над Києвом потрапив діоксин

Київ перетворюють на цвинтар старих автомобілів

Черновецькому принесли десять мішків сміття

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: