Київський суд наказав повернути браконьєрам заборонену вудку

Суд Київщини наказав рибнагляду повернути конфісковані у браконьєрів човен, мотор і заборонену в Україні електровудку. Суддя, що приймав рішення, втік від журналістів.

Київський суд зобов'язав повернути упійманим на гарячому браконьєрам усе конфісковане майно - човен, мотор і навіть заборонену електровудку.

Працівники київського рибнагляду впіймали браконьєрів, котрі використовували заборонену вудку для вилову сомів.

Електровудка – це спеціальний пристрій, який глушить рибу, його модна запрограмувати під певний її вид. Коли риба спливає, рибалці залишається лише зібрати її підсадком. За один рейд можна зібрати 1,5 тонн риби.

За словами заступника керівника оперативно-мобільної групи Держрибохорони Києва Дмитра Сосули, впіймані на гарячому браконьєри сміялися працівникам рибнагляду в обличчя та запевняли, що їм нічого не буде.

Вудку та човен у браконьєрів забрали, рибалок відпустили. Однак, за місяць ті повернулися з рішенням одного з районних судів Київщини, у яку зазначалося: "Враховуючи щире каяття та той факт, що громадянин К. не знав, що пристрій є забороненим знаряддям лову, призначити мінімальний штраф без конфіскації майна". Це означало, що рибінспектори мали повернути рибалкам човен, мотор та електровудку.

Суддя, який підписав рішення повернути браконьєрам знаряддя праці, спочатку погодився прокоментувати своє рішення на камеру, але потім пішов порадитися з головою суду, після чого сказав журналістам зачекати, а сам зник.

Керівник суду замість нього пояснив, що коментувати своє рішення служитель закону не буде. Хоча не на камеру помилку свого підлеглого визнала.

Читайте також:

На Одещині браконьєри добивають тварин, які рятуються від повені

Прикордонники піймали херсонських браконьєрів з великою кількістю риби

Працівники рибохорони жорстоко побили пастухів, яких сплутали з бракон'єрами

ВідеоУкраїнський суд найгуманніший у світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: