Київський суд скасував "незаконну" догану Луценка скандальному екс-прокурору Сусу за бабусину Audi Q7

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також ГПУ повинна відшкодувати Сусу судовий збір.

Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним та скасував наказ генерального прокурора Юрія Луценка про притягнення колишнього заступник керівника департаменту ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Дмитра Суса до дисциплінарної відповідальності через невнесення до декларації коштовного автомобіля.

Відповідну ухвалу суду від 7 березня було оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

"Визнати незаконним та скасувати наказ Генерального прокурора України від 11 листопада 2016 року № 12-дц про притягнення ОСОБА_1 (Дмитра Суса – прим.ред.) до дисциплінарної відповідальності", - йдеться у тексті документа.

Окрім цього Генпрокуратура повинна повернути Сусу сплачений ним судовий збір, що становить 320 гривень.

ВідеоДмитра Суса достроково випустили із СІЗО

Колишній заступник керівника Департаменту ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки раніше терміну за ухвалою суду вийшов із Лук'янівського СІЗО. Він був заарештований на 40 діб, оскільки не вніс застави. На повторному його арешті слідство не наполягало, бо Сус вже після звільнення таки розкошелився на заставу розміром мільйон двісті тисяч гривень.

Дмитра Суса достроково випустили із СІЗО

Своєю чергою бабуся Суса підтвердила, що автомобіль Audi Q7 є її власністю, а користуються ним донька та онуки. Зокрема, Сус проводив техогляд машини у Києві.

"Зважаючи на те, що бабуся не є членом родини позивача та оскільки позивач фактично не користувався цим автомобілем та не ніс витрат на його утримання, позивачем не було включено до Декларації за 2015 рік відомості про нього. Фактів, які б вказували на постійне користування та несення відповідних витрат на зазначений автомобіль в ході службового розслідування не здобуто", - зазначається в ухвалі.

У зв’язку з цим суд дійшов висновку, що Сус правомірно не вніс до декларації автомобіль, що свідчить про безпідставність та необґрунтованість висновків службового розслідування.

Нагадаємо, Луценко виписав Сусу догану за "порушення порядку подання декларації" та "подання недостовірних тверджень" в анкеті доброчесності прокурора.

Сус був фігурантом гучного скандалу між НАБУ і ГПУ, а також ще одного скандалу - коли оформив на свою 85-річну бабусю елітний позашляховик Audi Q7, а після викриття оголосив машину у розшук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції