Київський суд відмовився задовольняти позов Шустера проти Коломойського та "Української правди"

Київський суд відмовився задовольняти позов Шустера проти Коломойського та "Української правди"

Фото: Шустер. Live

Справа стосується висловлювання бізнесмена в одному з інтерв'ю "Українській правді".

Шевченківський районний суд Києва став на бік бізнесмена Ігоря Коломойського і "Української правди" та не задовольнив позов телеведучого Савіка Шустера про "захист честі та гідності".

Про це йдеться в рішенні суду 14 грудня.

"Позов Савіка Шустера до Коломойського Ігоря Валерійовича, Приватного підприємства "Українська правда", Притули Олени Юріївни про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації - залишити без задоволення" - йдеться в документі.

Рішення може бути оскаржене до Київського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги через Шевченківський районний суд м.Києва протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Зазначимо, що 3 вересня 2015 року студія Шустера підписала контракт з телеканалом "1+1", який діяв до кінця серпня 2018 року. Після двох випусків його програму 18 вересня зняли з ефіру телеканалу.

В інтерв'ю "Українській правді" Ігор Коломойський заявив, що причиною цього стало те, то Шустер брав гроші з гостей за участь в програмі.

“Зробив одну передачу, а на другу "спалився" – взяв гроші. Умова була, що він не повинен брати гроші ні з кого. У якихось мерів. Два по п'ятдесят взяв. При чому одного ми підсунули спеціально”, – заявив Коломойський.

Після цього Савік Шустер звернувся до суду.

Повʼязані теми:

Наступна публікація