Київський суд вирішив не визнавати фактом збройну агресію Росії проти України

Активісти заявляють, що проти визнання цього факту виступив і Порошенко.

Шевченківський районний суд міста Києва виніс рішення щодо заяви про встановлення факту збройної агресії Російської Федерації проти України і вирішив відмовити в її задоволені.

Пр це йдеться в заяві суду. 

"Рішенням Шевченківського районного суду міста Києва від 12.05.2016 відмовлено в задоволені заяви Батрина Станіслава Віталійовича про встановлення факту, що має юридичне значення, а саме факту збройної агресії Російської Федерації проти України, оскільки зазначений факт сам по собі не впливає на права заявника і є загальновідомим", - йдеться в повідомленні.

Заяву до суду подав керівник проекту "Відкритий суд" Станіслав Батрин 29 серпня 2014 року, заінтересовані особи – президент України, Служба безпеки України, МЗС, Міноборони, Посольство Російської Федерації в Україні.

У "Відкритому суді" зазначають, що при підготовці цієї заяви силами громадськості були зібрані факти підготовки Росією до вторгнення, самого вторгнення та подальшого вчинення злочинів проти України на основі документів з Генштабу ЗСУ, Міноборони, ГПУ, Міністерства внутрішніх справ, СБУ, Антитерористичного центру, органів розвідки та розслідування ТСК Верховної Ради України.

"Примітно, що 9 лютого до суду надійшов факс з Адміністрації президента за підписом Б.Ложкіна з проханням відкласти засідання у справі з метою формування правової позиції та надання пояснень", а в подальшому позиція Президента була сформована чітко - Президент просив відмовити у задоволенні заяви про встановлення факту збройної агресії Російської Федерації", - зазначили активісти.

Нагадаємо, 27 січня під час засідання Верховної Ради народні депутати визнали Російську Федерацію країною-агресором

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: